کد خبر: 1772294/42 زمان: 14:10   1400/05/13 بازدید: 10,531

در متن و حاشیه المپیک؛

طلای دونده آمریکایی با طعم رکوردشکنی

سیدنی مک لاگلین آمریکایی با درخشش فوق العاده در فینال 400 متر با مانع زنان، رکورد جدیدی را در جهان به نام خود ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدنی مک لاگلین، دونده اهل ایالت متحده قهرمان المپیک توکیو، رکورد جهانی خود با زمان 51.90 را نیز شکست و مدال طلای المپیک توکیو 2020 را با ثبت زمان 51.46 ثانیه به دست آورد. دلیله محمد، هموطن سیدنی مک لاگلین نیز با ثبت رکورد زیر 52 ثانیه به مدال نقره رسید و فمکه بول نیز مدال برنز گرفت.

 

دلیله محمد، قهرمان المپیک ریو در سال 2016  که بخت اول قهرمانی در این مسابقات بود، امروز رکورد 51.58 را به ثبت رساند و فمکه بول از هلند با ثبت رکوردی جدید در بین ورزشکاران اروپایی و با ثبت زمان 52.03 در رتبه سوم قرار گرفت.

 

سیدنی مک لاگلین بعد کسب مدال طلای گفت: "من واقعا خوشحالم. چه رویداد بزرگی، من خیلی خوشحالم که اینجا به عنوان نماینده کشورم حضور دارم و در این رقابت فوق العاده موفق به کسب مدال طلا شدم. در بخشی از کورس دلیله را جلوتر از خود دیدم، اما در آن لحظات فقط به خودم می گفتم که روی کارت تمرکز کرده و به چیزهای دیگر فکر نکن.

 

در واقع نبرد اصلی برای کسب مدال تا مانع هفتم شروع نمی شود. من فقط می خواستم اینجا حضور یافته و با تمام توان مبارزه کنم. این تنها نتیجه در مورد اعتماد شما به تمرینات و اعتماد به سرمربی است و همین تفکر است که در تمام مسیر شما را یاری می کند. "

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.