کد خبر: 1772461/58 زمان: 00:08   1400/05/14 بازدید: 24,367

شاگردانم بهترین هستند

نکونام: با هیچ تیمی توافق نکرده ام

سرمربی فولاد به تمجید از شاگردانش پرداخته و آنها را بهترین نامید.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فولاد با کسب پیروزی دو بر صفر مقابل ملوان حریف استقلال در فینال جام حذفی شد. صحبت های جواد نکونام، سرمربی فولاد را در نشست خبری پس از این بازی بخوانید:

 

بعد از تعطیلات متحول شدیم

 

صعود به فینال جام حذفی را به مردم خوزستان تبریک می گویم. گر چه یک بازی مانده ولی کار بزرگی رقم خورد و بازیکنان نشان دادند که چه بازیکنان باکیفیتی هستند. پارسال توانستیم سهمیه بگیریم، امسال هم فکر می کنم به خاطر بازی هایی که در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و با کمبود بازیکن و خستگی آنها مواجه شدیم عملکردمان دچار یک افت شد. بعد از تعطیلات ده روزه، تیم متفاوتی دیدیم و در لیگ و حذفی خیلی خوب بود.

 

در این فصل به ما کم لطفی شد

 

این امر با تلاش و همت بچه ها میسر شد که با پنجره بسته و شرایط کرونا و گرما که یک تمرین اینجا را با 5 تمرین جاهای دیگر برابر می کند زحمت کشیدند. از آنها تشکر می کنم.  ممنون تک تک شان از اول تا الان هستند. باید به این تیم و بازیکنان افتخار کرد به خصوص در فصل جاری که به ما کم لطف هایی شد. جام حذفی هنوز برای ما ادامه دارد در لیگ برتر هم اگر از فرصت هایمان به درستی استفاده می کردیم می توانستیم جشن صعود بگیریم ولی این گونه نشد.

 

جای ملوان در لیگ برتر خالی است


واقعا به دو دوست خودم پژمان نوری و مازیار زارع تبریک می گویم. تیم شان با یک سری جوان با انگیزه فوتبال خوبی بازی می کند. چند بازیکن واقعا خوب و کلیدی دارند. امیدوارم ملوان هر چه زودتر در لیگ برتر حضور داشته باشد. این تیم و مردمش واقعا دوست داشتنی هستند و جایشان در لیگ برتر خالی است. امیدوارم ورزشگاهشان هم سریع تر آماده شود. چون تیمی با این ریشه و قدمت لیاقت یک زمین و استادیوم خوب را دارد. تیم ملوان مشخص بود که رویش کار شده و برنامه دارد. بازیکنان گمنام این تیم در جاهایی ما را غافلگیر کردند. درست است در نیمه اول دو گل زدیم و 5 تعویض کردیم تا برای فینال انرژی داشته باشیم ولی در دقایقی موقعیت هایی داشتند که اگر تیم شان با تجربه بود می توانست به ما ضربه بزند. 

 

شاگردانم بهترین هستند

 

می دانستیم از بازی چه می خواهیم و در همان نیمه اول ملوان را تحت فشار قرار دادیم و گل زدیم. ملوان تیم جانداری بود و در این گرمای هوا مقابل ما خوب ایستاد. به آنها بازهم تبریک می گویم. بازیکنانی که من امسال و سال گذشته کار کردم بهترینی هایی بود که من دیدم امیدوارم با جام قهرمانی حذفی هدیه کوچکی به مردم استانی که می دانیم سختی های زیادی دارد تقدیم کنیم.

 

نکونام در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای دیدار فینال دارد گفت: انشالله از فردا در این مورد تصمیم می گیریم.

 

با هیچ باشگاهی توافق نکرده ام

 

من با هیچ باشگاهی توافق نکرده ام. به دوستانی که مستقیم یا غیرمستقیم تماس گرفتند گفتم که تمرکز در حال حاضر روی فولاد است و بعد از جام حذفی تصمیم گیری می کنم. جلسه خوبی با هیئت مدیره داشتم. با آقای آذری هم جلسه خوبی داشتم ولی اگر همه چیز باز و حرفه ای نباشد هیچ کاری نمی کنم. ترجیح می گیرم روی فینال تمرکز کنم و بعد از بازی تصمیم گیری نمایم.

 

بازیکنان جایگزین فوق العاده بازی کردند

 

فرشاد احمدزاده به دلیل درگیری با یکی از تماشاگران قشقایی دو دقیقه ای حکم محرومیتش صادر شد. ما هیچ اعتراضی نکردیم. ساسان انصاری هم در بازی با سپاهان اخراج شده بود. بازیکنان جایگزین امروز فوق العاده بازی کردند. ابراهیمی، قاسم نژاد، عباسی و نجاریان واقعا در این دو پست عالی بازی کردند. تیم ما متکی به هیچ بازیکنی نیست و همه به فولاد خوزستان متکی هستیم. همه بازیکنان تلاش می کنند تا بهترین علمکرد را داشته باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.