کد خبر: 1772483/42 زمان: 09:00   1400/05/14 بازدید: 15,752

واکنش توخل به احتمال انتقال لوکاکو به چلسی

توماس توخل، سرمربی چلسی مدعی شد بازیکنان زیادی علاقه دارند در ترکیب این تیم بازی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی با پیشنهاد هنگفت 130 میلیون یورویی برای خرید روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی و 28 ساله اینتر وارد عمل شده و می تواند گران ترین انتقال تابستانی را رقم بزند. دیشب چلسی در دیداری دوستانه برابر تاتنهام به تساوی 2-2 رسید و توماس توخل در پایان این دیدار در مورد احتمال انتقال روملو لوکاکو به این تیم صحبت کرد.

 

توماس توخل پس از تساوی چلسی مقابل تاتنهام به خبرنگاران گفت: "من در مورد بازیکنانی در تیم من بازی نمی کنند صحبت نمی کنم. البته روملو لوکاکو بازیکن فوق العاده ای محسوب می شود، اما او حالا بازیکن اینتر است و من در این شرایط در مورد او صحبت نخواهم کرد.

 

 

البته بازیکنان زیادی هستند که علاقه دارند به چلسی ملحق شوند، اما ما در این مورد صحبت نمی کنیم. اعضای هیئت مدیره بازیکن پیشنهاد نمی دهد و شرایط اینگونه نیست. ما در مورد بازیکنان با هیئت مدیره صحبت می کنیم. ما نظرات خود را بیان کرده و در نهایت بازیکنانی را هدف قرار می دهیم که به نظر ما می توانند به بهبود تیم ما کمک کنند که البته این نیز خودش یک چالش است.

 

ما فکر می کنیم بعضی بازیکنان می توانند پیشرفت خوبی را در چلسی تجربه کنند. من در مورد اسامی اظهار نظر نمی کنم، زیرا دوست ندارم وقتی مربیان دیگر نیز در مورد بازیکنانم صحبت می کنند. پس امیدوارم این پاسخم را درک و قبول کرده باشید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.