کد خبر: 1772535/58 زمان: 14:06   1400/05/14 بازدید: 31,089

حذف غیرمنتظره بهمنیار پس از شروع توفانی

کاراته کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم بانوان ایران در المپیک 2020 علی رغم شروع خوب، از صعود به مرحله بعد بازماند.

به گزارش "ورزش سه"، سارا بهمنیار، نماینده کاراته ایران طبق قرعه کشی در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم بانوان المپیک 2020 در گروه اول با سراب اوزچلیک از ترکیه، ون تزویان از چین تایپه و ایوت گورانوا از بلغارستان همگروه شد و مبارزات خود را از ظهر امروز به وقت تهران شروع کرد.

 

 

او در مبارزه اول قدرتمندانه ظاهر شد و 5 بر 4 سراب اوزچلیک از ترکیه را شکست داد؛ ورزشکار ترکیه ای که دارنده یک طلا، یک نقره، یک برنز جهان و پنج طلا، دو نقره و پنج برنز اروپا و رنک اول جهان در وزن خودش به شمار می رود، در مبارزه با بهمنیار، اسیر انرژی و انگیزه بالای او شده و 5 بر 4 شکست خورد.

 

 

بهمنیار در مبارزه دوم به مصاف ون تزویان از چین تایپه رفت که در مبارزه اول خود مغلوب ایوت گورانوا از بلغارستان پیروز شده بود؛ برنده این مسابقه، کاراته کای تایوانی بود که توانست 5 بر یک بهمنیار را شکست دهد. با این نتیجه و با توجه به پیروزی کاراته کای ترکیه ای مقابل حریف بلغارستانی، سرنوشت صعود از این گروه به دو مبارزه پایانی کشیده شد.

 

 

 

کاراته کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم بانوان ایران در المپیک 2020 در سومین مبارزه مقابل ایوت گورانوا از بلغارستان قرار گرفت اما این بار هم نتوانست نمایش خوبی که در مبارزه اول داشت را به نمایش بگذارد و با حساب 5 بر 2 مغلوب حریف خود شد. از گروه اول این وزن نمایندگان بلغارستان و چین تایپه که هر دو موفق به شکست دادن بهمنیار شدند، به دور بعد صعود کردند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.