کد خبر: 1772611/1 زمان: 21:36   1400/05/14 بازدید: 82,803

پس از بی‌نتیجه ماندن مذاکرات؛

جدایی قریب‌الوقوع؛ مسی-بارسا تقریبا غیرممکن!

تمدید قرارداد مسی و بارسلونا با دشواری های بسیاری مواجه شده است و پس از جلسه بی نتیجه امروز بارسا و نمایندگان مسی، به نظر می رسد کاپیتان آرژانتینی از کاتالان ها جدا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، تلاش بارسلونا برای تمدید قرارداد با لیونل مسی، کاپیتان این باشگاه، با موانع بسیاری روبرو شده و گزارش شده که چند روز پیش مذاکرات به نقطه ای بدون بازگشت رسیده است که حل آن غیر ممکن به نظر می رسد. ستاره آرژانتینی در حال حاضر از تمدید قرارداد خود با بارسلونا بیش از هر زمان دیگری فاصله دارد و خوان لاپورتا، رییس بارسا، از این وضعیت آگاه است.

 

 

منابع مختلف خبری در اسپانیا اعلام کرده اند که مسی قرارداد خود با بارسلونا را تمدید نخواهد کرد.

در واقع این واقعیتی است که چندین سطح از مدیران باشگاه از پیش از آن آگاه بوده اند و در حال بررسی نحوه اعلام خبر جدایی مسی هستند. امروز باشگاه و نمایندگان مسی یک جلسه طولانی داشتند و مارکا گزارش کرده است که هیچ توافقی بین دو طرف حاصل نشده و لئو مسی هرگز از تمدید با بارسلونا بیشتر از امروز دور نبوده است.

 

 

 

تصمیمی که ادامه مسیر را مشخص می‌کند

به محض اتخاذ این تصمیم و اعلام آن به صورت رسمی، چشم انداز بارسلونا به طور اساسی تغییر می کند. اقدامات اضطراری کاتالان ها برای فروش بازیکنان در راستای کاهش هزینه های حقوق و دستمزد و برنامه ریزی برای تابستان و فصل آینده تقریباً اهمیت خود را از دست می دهند، چرا که در مقایسه با دستمزدی که قرار بود مسی بگیرد و نقشی که او در تیم بر عهده می‌گرفت به حساب نمی آیند. عملکرد مدیرعامل بارسلونا، فران ریورتر، در کل عملیات تعیین کننده بوده است، هر چند که اکنون مدیران بارسا در آستانه ماموریتی دشوار و پیچیده قرار دارند و باید این مذاکرات و جدایی قریب الوقوع مسی را به هواداران بی‌شمار باشگاه، که بیش از همه چیز به گل زدن اهمیت می دهند تا سامان دادن به حساب های مالی و رفع مشکلات اقتصادی، توضیح دهند.

 

 

تمدید مسی به تلاشی نیاز داشت که باشگاه را مجبور به تضعیف تیم و پایین آوردن قدرت رقابت تیم کرد. علاوه بر این اگر آنها تسلیم فشار شوند و توافق لالیگا با صندوق Cvc را رد کنند، وضعیت آنها حتی پیچیده تر از این هم خواهد شد. به نظر می رسید اکنون بارسا درگیر یک ماموریت غیرممکن است.

 

راک وان نیز مدعی شد لیونل مسی نسبت به آینده پروژه فعلی باشگاه بارسلونا شک داشته و خبر جدایی خود را به دیگر کاپیتان ها و بازیکنان باتجربه رختکن اعلام کرده است. همچنین این نشریه اعلام کرد راهی برای بازگشت این تصمیم وجود نخواهد داشت و جدایی مسی قطعی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.