کد خبر: 1772628/51 زمان: 07:29   1400/05/15 بازدید: 31,890

محمدیان با شکست از صعود به یک‌چهارم بازماند

آزادکار وزن 97 کیلوگرم با شکست مقابل حریفی از گرجستان از راه‌یابی به مرحله یک‌چهارم نهایی بازماند.

 

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد، از روز سوم، محمدحسین محمدیان کشتی‌گیر آزاد تیم ملی ایران در وزن 97 کیلوگرم در مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل "الیزبار اودیکادزه" از گرجستان با نتیجه 6 بر 3 شکست خورد و موفق به صعود به یک‌چهارم نشد.

 

محمدیان در این کشتی در وقت نخست به علت کم‌کاری حریفش در زمان 30 ثانیه مجاز، از حریف گرجی خود یک امتیاز پیش افتاد تا سه دقیقه اول ر با برتری 1 بر صفر به اتمام برساند.

 

در سه دقیقه دوم محمدیان با یک زیرگیری جسورانه، حریف عنوان دار خود را در خاک نشاند تا نتیجه کشتی 3 بر 0 صفر شود و تا حدی به صعود او به مرحله یک‌چهارم نهایی امیدوار شویم.

 

 

اما ثانیه‌هایی بعد "اودیکادزه" با یک زیرگیری سریع محمدیان را خاک کرد و بلافاصله با یک بارانداز، ورق کشتی را برگردانند و 4 بر 3 از حریفش در فاصله کمتر از 2 دقیقه پیش افتاد.

 

در ادامه درحالی‌که محمدیان وقت کافی برای جبران این عقب‌افتادگی داشت، در فاصله 30 ثانیه به پایان کشتی می‌رفت تا با یک زیرگیری کار را به نفع خودش به اتمام برساند، اما حریفش که تجربه فراوانی داشت، مچ پای او را گرو گرفت و توانست با یک چرخش به‌موقع محمدیان را دوباره در خاک خود بنشاند و نتیجه کشتی را 6 بر 3 کند و به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کند.

 

 

این در شرایطی است که "اودیکادزه" باید به مصاف "عبدالرشید سعد الله اوف" قهرمان المپیک برود که در کشتی قبلی موفق شده بود "شریف شریف اوف" آذربایجانی رزا به‌راحتی شکست دهد. از همین رو کشتی‌گیر گرجستانی شانس بسیار کمی برای غلبه بر او را دارد و متأسفانه محمدیان به‌احتمال‌زیاد شانس زیادی برای کشتی مجدد ندارد و باید با مسابقات المپیک توکیو خداحافظی کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.