کد خبر: 1774336/41 زمان: 13:39   1400/05/25 بازدید: 11,338

رفت و بازگشت پژمان به پست مدیریت ملوان

پژمان نوری می گوید پس از جلساتی که با حضور مسئولان برگزار کرده، تصمیم گرفته به حضور خود در راس کادر مدیریتی ملوان بندرانزلی ادامه بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بود که پژمان نوری با انتشار پستی به دلیل مشکلات مالی ادامه حضور در پست مدیریت باشگاه ملوان بندرانزلی استعفا داد. او اما دوباره بازگشته و در مورد دلیل بازگشتش اینطور توضیح می‌دهد:« بعد از پایان فصل و اتمام قراردادم به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل، در نامه‌ای رسمی به ریاست مجمع عمومی باشگاه از اعضای محترم مجمع خواستم جهت واگذاری ملوان به یک مجموعه قوی و با ثبات اقدامات لازم را انجام دهند و این مهم را از طریق صفحه شخصی ام در فضای مجازی به اطلاع هواداران عزیزمان هم رساندم. اما با برگزاری جلسه مجمع عمومی باشگاه و نظر لطفی که تمامی اعضای محترم به بنده داشتند باز هم مسئولیت این امانت مهم به من واگذار شد. به همین دلیل تصمیم گرفتم بدون فوت وقت برای رفع برخی دغدغه ها جلساتی را با تعدادی از مسئولین شهرستان برگزار کنم که خدا را شکر به نتایج مثبتی هم دست پیدا کردیم.»

 


پژمان نوری که در مصاحبه قبلی خود به کنایه گفته بود که رفاقتی نمی‌توان تیم‌داری کرد، حرف هایش را در مورد حامیان تیم اینطور ادامه داده است:« مهندس اشکان پوررشید در نظر دارد جهت ایجاد زیرساخت برای باشگاه ملوان هزینه کند اما این کار بزرگ نیاز به همراهی مسئولین دارد که در جلساتی که با آنها داشتیم در این خصوص قول مساعد دادند.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.