کد خبر: 1775156/42 زمان: 21:33   1400/05/30 بازدید: 37,382

درخشش ستاره جدید اینتر؛ پشیمانی میلان؟ (عکس)

هاکان چالهان اوغلو، ستاره ترکیه ای اینتر شروعی فوق العاده را در ترکیب این تیم تجربه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد هاکان چالهان اوغلو بعد از چهار سال حضور در ترکیب میلان در پایان فصل گذشته با این تیم به اتمام رسید و عدم توافق بر سر تمدید قرارداد باعث شد این هافبک ترکیه ای از جمع بازیکنان روسونری جدا شده و به پیشنهاد اینتر پاسخ مثبت دهد.

 

اما هاکان چالهان اوغلو در ترکیب ثابت اینتر در مسابقه امروز در برابر جنوا قرار داشته و در همان 15 دقیقه نخست نشان داد نراتزوری چه مهره ارزشمندی را در فصل تابستان به خدمت گرفت. در دقایق ابتدایی مسابقه بود که ارسال دقیق هاکان چالهان اوغلو از روی نقطه کرنر با ضربه سر میلان اشکرینیار همراه شده و اینتر به گل اول رسید.

 

اما در دقیقه 14 و با پاس ادین ژکو بود که هاکان در پشت محوطه جریمه صاحب فرصت شده و با یک ضربه تماشایی و دقیق به گوشه دروازه موفق به زدن گل دوم تیمش هم شد. بدین ترتیب هاکان چالهان اوغلو بعد از تنها 15 دقیقه بازی با لباس اینتر موفق به زدن یک گل و ارسال یک پاس گل نشان داده است. ادامه این روند میلان را بیش از گذشته از عدم تمدید قرارداد با هاکان پشیمان خواهد کرد.

 

هاکان چالهان اوغلو بعد از 15 سال تبدیل اولین بازیکن اینتر شد که در اولین بازی خود در لباس این باشگاه هم موفق به گلزنی شده و هم پاس گل ارسال می کند. آخرین بار زلاتان در سال 2006 مقابل فیورنتینا موفق به انجام این کار شده بود.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.