کد خبر : 1776144 | 05 شهریور 1400 ساعت 01:22 | 83.6K بازدید | 1 دیدگاه

پیروزی شگفت انگیز النصر در لیگ عربستان

تیم فوتبال النصر در حالی که تا دقیقه 92 با یک گل از التعاون عقب بود، با نتیجه 3 بر یک از سد این تیم عبور کرد.

به گزارش "ورزش سه"، هفته سوم رقابت های لیگ حرفه ای عربستان با پیروزی النصر همراه بود. این تیم پایتخت نشین در حالی در استادیوم خانگی خود به مصاف التعاون رفته بود که آنها درگیر حواشی پیش آمده میان مهاجم خود عبدالرزاق حمدالله و سرمربی برزیلی یعنی مانو منزس شده بودند که البته پس از حل مشکلات طرفین و غیبت مهاجم مراکشی در دیدار هفته گذشته، او در دیدار پنج شنبه شب از ابتدا برای تیمش به میدان رفت.


با وجود برتری النصر، این تیم قادر به باز کردن دروازه میهمان خود نبود. اخراج سمیحان النابت وینگر التعاون در دقیقه 77، به نظر می رسید کار را برای النصر راحت کرده اما این تیم 10 نفره و میهمان بود که در دقیقه 88 توسط الخاندرو گامارا از روی نقطه پنالتی به گل نخست بازی رسید.

 

 

1637566

 

 


در حالیکه این بازی زمان های تلف شده زیادی داشت، النصر امیدوار بود که در 8 دقیقه زمان تلف شده ای که توسط داور مسابقه اعلام شده، به گل برسد. سرانجام در دقیقه 92 و روی حرکت دیدنی وینسنت ابوبکر مهاجم جدید النصر و شوت او از پشت محوطه جریمه، این تیم به گل تساوی رسید. 


در دقیقه 94 و پس از خطای مدافع التعاون روی بازیکن النصر، داور بعد از بازبینی صحنه توسط VAR یک ضربه پنالتی به سود تیم میزبان اعلام کرد. تصمیمی که باعث وقفه طولانی در بازی شد و نهایتا عبدالرزاق حمدالله در دقیقه 98 پشت این توپ ایستاد و ضربه اش را در ابتدا کاسیو گلر التعاون مهار کرد اما توپ پس از اینکه کمی ارتفاع گرفت وارد دروازه شد و النصر به گل دوم بازی رسید.

 

 

1637564

 

 


به دلیل وقفه های زیاد در وقت های اضافی، این بازی تا دقیقه 104 نیز طول کشید. در چهاردهمین دقیقه از وقت های تلف شده روی حرکت بسیار خوب عبدالفتاح عسیری و پاس او به عبدالرزاق حمدالله، این مهاجم مراکشی در موقعیتی تک به تک به گلر حریف قرار گرفت و توپ را وارد دروازه کرد تا میزبان به گل سوم برسد.


این بازی در پایان در شرایطی با نتیجه 3 بر یک به سود النصر به پایان رسید که آنها تا دقیقه 92 با یک گل از حریف خود عقب بودند. زردپوشان شهر ریاض با این پیروزی به صورت موقت به صدر جدول رده بندی صعود کردند. النصر حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. دیدار دو تیم در تاریخ 23 شهریور برگزار می شود.

 

 

1637565

دیدگاه‌ها