کد خبر : 1777180 | 09 شهریور 1400 ساعت 22:44 | 59.4K بازدید | 7 دیدگاه

یک نشانه جدید برای امیدواری رئالی‌ها به جذب امباپه

نام کیلیان امباپه در سیستم TMS فیفا قرار گرفته است؛ سیستمی که تنها برای نقل و انتقالات بین‌المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یک نشانه جدید برای امیدواری رئالی‌ها به جذب امباپه

به گزارش "ورزش سه"، از زمان آغاز پنجره نقل و انتقالات تابستانی شایعات زیادی درباره علاقه رئال مادرید به جذب کیلیان امباپه وجود داشته است؛ موضوعی که در روزهای اخیر به اوج خود رسیده و گفته شد این امکان وجود دارد که انتقال ستاره فرانسوی به رئال مادرید تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نهایی شود.


 
البته در مقطع کنونی به نظر می رسد که شرایط برای انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید پیچیده شده است. در واقع تنها چند ساعت دیگر تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی زمان باقی مانده و چندین خبرگزاری معتبر از جمله اسکای اسپورتس نیز تایید کرده‌اند که داستان حضور امباپه در رئال مادرید حداقل در این تابستان تمام شده و او در فصل جاری برای پاری سن ژرمن به میدان خواهد رفت.

 

 

1638450

 

 

در حالیکه تقریباً انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید غیرممکن شده اما یک اتفاق قابل تامل دوباره شایعات در رابطه با این موضوع را افزایش داده است. بر اساس گزارش گل و کوپه نام کیلیان امباپه در سیستم نقل و انتقالات فیفا یا همان TMS ثبت شده که در نوع خود اتفاق عجیبی به نظر می رسد چرا که تنها بازیکنانی که می خواهند به لیگ دیگری بروند در این لیست قرار می گیرند، نه بازیکنانی مثل امباپه که همه دوران بازی خود را در یک لیگ پشت سر گذاشته اند.

دیدگاهها