کد خبر: 1777399/42 زمان: 01:26   1400/06/11 بازدید: 166,202

شب تاریخی سی آر 111؛

هیچ‌وقت کریس رونالدو را عصبانی نکنید! (عکس)

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره تیم ملی پرتغال به تنهایی آقای گل فوتبال جهان در رده ملی لقب گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو معمولا انتقام گیری را خیلی به آینده موکول نمی کند و تجربه نشان داده بهتر است این ستاره 36 ساله و پرتغالی را خیلی عصبی نکنید. کریستیانو رونالدو در نیمه اول دیدار مقابل ایرلند و در دقایق ابتدایی یک پنالتی از دست داد و البته دارا اوشی،  بازیکن حریف او را عصبی کرده و با تغییر جای توپ رونالدو تمرکز این بازیکن را بهم زد.

 

همچنین در طول 90 دقیقه و هنگامیکه ایرلند با یک گل پیش بود نیز به نظر می رسید بازیکنان این تیم قصد دارند با عصبی کردن کریستیانو رونالدو نگذارند او دروازه این تیم را باز کرده و این سه امتیاز شیرین را از ایرلند بگیرد. اما طوفان این بازیکن تازه از دقیقه 90 آغاز شده و او با دبل خود در دقایق پایانی یک تنه پیروزی تیم ملی پرتغال را رقم زد.

 

در دقیقه 90 و روی ارسال گونزالو گوئدس از سمت راست بود که کریستیانو رونالدو با یک پرواز فوق العاده موفق شد گل تساوی را به ثمر رسانده و پنالتی از دست رفته نیمه اول را جبران کند. اما معجزه ستاره پرتغالی اینجا تمام نشد و کریستیانو رونالدو در دقیقه 95 یک بار دیگر با پروازی تماشایی و ضربه سر غیرقابل مهار خود به گوشه دروازه، گل برتری و سه امتیازی پرتغال را وارد دروازه ایرلند کرد. جالب اینجاست کریستیانو رونالدو برای کارت زردی که بعد از خوشحالی گل دوم و درآوردن لباس خود گرفت دیدار بعدی پرتغال مقابل آذربایجان را از دست داد

 

بدین ترتیب کریستیانو رونالدو گل های شماره 110 و 111 خود در رده ملی را به ثمر رسانده و با اقتدار در صدر جدول بهترین گلزنان تاریخ فوتبال در رده ملی قرار گرفت. این رکورد بیش از یک دهه در اختیار علی دایی، فوق ستاره تیم ملی ایران بود، اما حالا کریستیانو رونالدو با دبل خود در مسابقه امشب به تنهایی در صدر جدول قرار گرفته است. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.