کد خبر : 1777423 | 11 شهریور 1400 ساعت 10:29 | 10.6K بازدید | 5 دیدگاه

اعتراف هازارد: دو فصل اولم در رئال خوب نبود

ادن هازارد به این موضوع اذعان دارد که دو فصل اول حضورش در رئال مادرید چندان خوب سپری نشده است.

اعتراف هازارد: دو فصل اولم در رئال خوب نبود

به گزارش "ورزش سه"، بازیکن بلژیکی در سال 2019 از چلسی به پایتخت اسپانیا منتقل شد اما دوران تاریکی را با مصدومیت‌های متعدد و بی‌ثباتی پشت سر گذاشت. مادرید 100 میلیون یورو برای خرید این بازیساز هزینه کرد که تنها شبحی از ستاره درخشان استمفوردبریج به نظر می‌رسید. هازارد به عنوان جانشین کریستیانو رونالدو دیده می‌شد که یک سال پیش از آن سانتیاگو برنابئو را ترک کرده بود اما در 46 بازی تنها پنج گل به ثمر رساند.

این بازیکن 30 ساله حالا تحت هدایت کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید، به میدان می‌رود و امیدوار است بتواند پاسخ اعتماد و سرمایه‌گذاری باشگاه را بدهد. او به اچ ال ان گفت:« من قرارداد پنج ساله با رئال مادرید امضا کردم. دو فصل اول خوب نبوده و مصدومیت به من کمکی نکرده اما هنوز سه سال دیگر زمان دارم تا ارزشم را ثابت کنم. امیدوارم شرایط خوب پیش برود. امیدوارم یک روز صبح با حسی عالی به تمرین بروم. اگر در آنجا احساس درد کنم، آن را با خودم به زمین بازی می‌بروم و همچنان همراهم خواهم داشت. من در انتظار لحظه‌ای هستم که بار دیگر ارزشم را نشان دهم. رئال مادرید هزینه زیادی برای من انجام داده است. من می‌خواهم این موضوع را جبران کنم.»

 

1634504

 

مصدومیت‌های متوالی باعث شده که او در دو سال اخیر حضور پر رنگی در زمین نداشته باشد اما دوست دارد به مردم یادآوری کند که شرایط همیشه اینطور نبوده است. بازیکن سابق آّبی‌های لندن اطمینان دارد که پس از طی کردن روندی طولانی، حالا از شرایط خوبی برخوردار است. او اضافه کرد:« مردم فکر می‌کنند من همیشه مصدوم هستم. اما اگر سوابق من را بررسی کنید، خواهید دید که هیچ بازیکنی در یک بازه 10 ساله به اندازه من بازی نکرده است. من کاری که باید را انجام می‌دهم. هر روز با یک فیزیوتراپ کار می‌کنم. این کار من است. از آغاز فصل کاری فوق العاده با مربی بدنسازی انجام دادیم. در حال حاضر شرایط خوبی دارم، حسم بهتر است اما هنوز صددرصد نیستم. امیدوارم به همین روند ادامه دهم.»

دیدگاه‌ها