کد خبر: 1778536/13 زمان: 19:46   1400/06/16 بازدید: 21,147

یکه‌تازی استرالیا در مقدماتی جام جهانی

کانگوروها موفق شدند به پیروزی در زمین ویتنام دست پیدا کنند.

به گزارش "ورزش سه"، در نخستین مسابقه هفته دوم گروه B مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، تیم ملی ویتنام که در اولین دیدار شکست خورده بود، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز مقابل تیم ملی استرالیا قرار گرفت.

 

استرالیا که در هفته اول مرحله مقدماتی جام جهانی فوق‌العاده ظاهر شده و بهترین برد را با نتیجه ۳ بر صفر مقابل چین کسب کرده بود، امروز در دیداری نزدیک و نسبتا دشوار برابر ویتنام قرار گرفت، اما بازهم دست پر از زمین بیرون آمد.

 

 

 

 

 

کانگوروها با وجود اینکه در نیمه اول ۷۵ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند و کاملا نسبت به ویتنام برتری داشتند، اما در ایجاد موقعیت و زدن ضربات در چارچوب از حریف خود آمار پایین‌تری داشتند ولی با این وجود یکی از فرصت‌های خود را تبدیل به گل کردند.

 

تیم ملی استرالیا پنج موقعیت جدی در نیمه اول دیدار با ویتنام داشت که تنها یکی از آنها داخل چارچوب بود و همان یک فرصت تبدیل به گل برتری این تیم در زمین حریفش شد.

 

 

 

 

 

در دقیقه ۴۳ توپ ارسالی از جناح چپ محوطه جریمه توسط روستیک به مقابل تیرک دوم دروازه ویتنام را ریان گرانت، مدافع راست استرالیا با نفوذ تا مقابل محوطه ۶ قدم با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا همین تک‌گل حکم برتری کانگوروها را امضاء کند.

 

تیم ملی فوتبال استرالیا پس از پیروزی قاطع در نخستین مسابقه خود مقابل چین، امروز هم با یک گل ویتنام را مغلوب کرد تا ۶ امتیازی شود و در صدر جدول گروه B مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در آسیا بایستد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.