کد خبر : 1778682 | 17 شهریور 1400 ساعت 13:00 | 19K بازدید | 3 دیدگاه

3600 استقلالی می توانند بازی با الهلال را تماشا کنند

طبق اعلام فدراسیون فوتبال عربستان، دیدار استقلال و الهلال در حضور 4 هزار تماشاگر برگزار می شود که سهم هواداران ایرانی معادل 90 درصد این جمعیت یعنی 3600 نفر است.

3600 استقلالی می توانند بازی با الهلال را تماشا کنند

به گزارش "ورزش سه"، تنها 5 روز تا زمان برگزاری دیدار تیم های استقلال و الهلال باقی مانده است. کاروان آبی پوشان از چند روز پیش راهی دبی شده تا اردوی آماده سازی خود را در این کشور برگزار کند. دیداری که قرار است در استادیوم زعبیل ورزشگاه خانگی الوصل امارات برگزار شود.


همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود، قرار است تا دیدار دو تیم با حضور تماشاگر برگزار شود. در همین رابطه، عیسی المسمار خبرنگار عربستانی و عضو فدراسیون فوتبال این کشور در توئیتر خود با تأیید این خبر اعلام کرد که دیدار استقلال و الهلال در حضور تماشاگران برگزار می شود در حالیکه بازی النصر و تراکتور بدون حضور هواداران دو تیم به انجام می رسد.


با توجه به ظرفیت 8440 نفری استادیوم زعبیل دبی، انتظار می رفت که 4220 نفر مجوز حضور در ورزشگاه و تماشای بازی را بدست بیاورند که حالا خبر می رسد برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تعداد 4 هزار بلیط برای این دیدار به فروش خواهد رفت.


با توجه به اینکه استقلال میزبانی این دیدار را برعهده دارد، 90 درصد از ظرفیت بلیط فروشی به هواداران این تیم اختصاص داده می شود. به عبارت دیگر 3600 نفر از هواداران استقلال می توانند وارد ورزشگاه زعبیل امارات شده و تیم خود را تشویق کنند. در سمت مقابل نیز 400 هوادار الهلال قادر به حضور در استادیوم هستند.


البته برای حضور در ورزشگاه شرط و شروط هایی نیز وضع شده است. زدن ماسک الزامی است و حتما باید فاصله گذاری اجتماعی در چینش صندلی ها رعایت شود. کسانی که دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند یا افرادی که 6 ماه از دریافت دوز دوم واکسن را سپری کرده اند حق حضور در ورزشگاه را دارند. همچنین به همراه داشتن تست منفی کرونا الزامی است ضمن اینکه تنها افراد بالای 16 سال حق ورود به استادیوم را دارند.


دیدار استقلال و الهلال از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 22 شهریور و در استادیوم زعبیل شهر دبی پایتخت امارات برگزار می شود.

دیدگاهها