کد خبر: 1778790/42 زمان: 22:48   1400/06/17 بازدید: 43,979

انتخاب آلگری برای دروازه یوونتوس معلوم شد

نام کیلور ناواس، دروازه بان باتجربه پاری سن ژرمن در لیست خرید باشگاه یوونتوس قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم شروع متزلزل ووچیک شزنی در فصل جدید، به نظر می رسد یوونتوس فعلا جز اعتماد به این دروازه بان لهستانی تا پایان فصل ندارد. اما نشریه توتواسپورت در گزارشی مدعی شد در صورت ادامه این روند، بیانکونری در پایان فصل برای جذب یک دروازه بان جدید اقدام خواهد کرد و نام کیلور ناواس، سنگربان کاستاریکایی پاری سن ژرمن در فهرست خرید این تیم قرار گرفته است.

 

البته شزنی در چند سال گذشته دروازه بان قابل اعتمادی بود، اما او در اواخر فصل گذشته به ناگهان افت کرد و اگرچه هواداران یوونتوس امیدوار بودند شزنی در فصل جدید دوباره عملکرد خوبی از خود ارائه دهد، اما او در اولین بازی مقابل بولونیا مرتکب اشتباهات عجیبی شده و یک تنه باعث از دست رفتن پیروزی یوونتوس شد.

 

 

اگرچه متیا پرین در حال حاضر می تواند جایگزین شزنی درون دروازه لقب بگیرد، اما به نظر می رسد مکس آلگری حداقل در حال حاضر همچنان ترجیح می دهد به شزنی اعتماد کرده و در پایان فصل دروازه بان جدیدی به خدمت بگیرد. این سرمربی ایتالیایی کیلور ناواس را به عنوان جایگزین احتمالی شزنی در نظر گرفته است.

 

اگرچه ناواس هنوز در ترکیب اصلی پاری سن ژرمن قرار می گیرد، اما به نظر می رسد دیر یا زود جانلوئیجی دوناروما پس از انتقال تابستانی از میلان، جای ناواس را درون دروازه خواهد گرفت. این دروازه بان باتجربه در سال های اخیر هم در رئال مادرید و هم در پاری سن ژرمن گزینه قابل اعتمادی نشان داده و یوونتوس می تواند او را با رقمی بین 10 تا 15 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.