کد خبر: 1778944/56 زمان: 10:55   1400/06/19 بازدید: 38,691

ستاره سابق پرسپولیس دیدار با لبنان را از دست داد

بشار رسن ستاره خط میانی تیم ملی عراق پس از مصدومیت در دیدار برابر ایران، بازی مقابل لبنان را از دست داد و وضعیت او برای جدال با امارات نامشخص است.

به گزارش "ورزش سه"، بشار رسن ستاره سابق پرسپولیس و هافبک خلاق تیم ملی عراق، در جریان دیدار روز سه شنبه برابر ایران، دچار مصدومیت شد و در همان اواسط نیمه نخست از زمین بازی بیرون رفت تا جاستین میرام جای او را در ترکیب شیرهای بین النهرین بگیرد.


مصدومیت این مهره کلیدی باعث شد تا ابتکار عمل در خط میانی به دست شاگردان اسکوچیچ بیفتد و این مسئله نیز منجر به پیروزی پر گل 3 بر صفر ایران برابر عراق شد. حالا از عراق خبر می رسد که آسیب دیدگی بشار رسن جدی است و او به 3 هفته الی یک ماه زمان برای بهبود مصدومیت نیاز دارد.


طبق ادعای رسانه های عراقی و از جمله علی نوری خبرنگار این کشور، بشار رسن به طور قطع دیدار برابر لبنان که در تاریخ 15 مهر برگزار می شود را از دست داده ولی وضعیت او برای جدال با امارات که در تاریخ 20 مهر انجام می شود، نامشخص است.


تیم ملی عراق که یکی از حریفان جدی ایران در راه صعود به جام جهانی است، از 2 بازی ابتدایی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی تنها یک امتیاز کسب کرده و در قعر جدول گروه A قرار دارد. عملکرد بازیکنان این تیم در نبرد با ایران، منجر به انتقادات شدیدی از تیم ملی عراق شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.