کد خبر: 1779577/59 زمان: 13:40   1400/06/22 بازدید: 9,924

عذرخواهی مدافع لیدز از هاروی الیوت

پاسکال استروییک، مدافع لیدز یونایتد، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از اتفاقی که در اثر برخورد او با هاروی الیوت رخ داد ابراز ناراحتی کرده و از این بازیکن عذرخواهی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بازیکن جوان لیورپول در دقیقه 60 بازی برابر لیدز در ورزشگاه الاندرود و پس از برخورد با استروییک دچار مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا شد. گفته می‌شود این بازیکن پس از رخ دادن این اتفاق به شدت ناراحت شده و هرگز دوست نداشته که چنین اتفاقی از سوی او برای بازیکنی رخ دهد.

استروییک ساعاتی پس از پایان بازی در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشت:« در بازی امروز اتفاق رخ نداد که من هرگز دوست نداشتم برای هیچ کسی پیش بیاید. هاروی الیوت، من در کنار تو هستم. به شدت ناراحتم و هرگز هدفم نبود که چنین اتفاقی برای تو رخ دهد. امیدوارم خیلی زود روند بهبودی را طی کنی و خیلی زود تو را در زمین ببینم.»

 

 

داور بازی در ابتدا دستور به ادامه کار پس از این صحنه را داد اما با توجه به واکنش بازیکنانی که در اطراف الیوت حضور داشتند، بازی خیلی زود متوقف شد. تیم پزشکی لیورپول با سرعت وارد زمین شده و به سوی این بازیکن رفتند که از درد فریاد می‌زد. الیوت پس از آن برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شد و استروییک نیز پس از بارها بررسی کمک داور ویدیویی در نهایت کارت قرمز دریافت کرد تا از زمین بازی خارج شود.

لیورپول تایید کرده که این بازیکن دچار آسیب دیدگی جدی از ناحیه مچ پا شده و باید به زودی تحت عمل جراحی قرار بگیرد. گفته می‌شود این عمل جراحی روز سه شنبه روی پای الیوت انجام خواهد شد تا خیلی زود روند درمانش را از سر بگیرد اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی قادر است بار دیگر به میادین برگردد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.