کد خبر: 1779581/59 زمان: 13:55   1400/06/22 بازدید: 36,771

فرگوسن: نمی‌توانستم رونالدو را در سیتی ببینم

سر الکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد، می‌گوید در روند بازگشت کریستیانو رونالدو به این باشگاه ورود کرده چون نمی‌توانسته شاهد بازی او با پیراهن منچسترسیتی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی اسکاتلندی نقش مهمی را در بازگشت رونالدو به منچستریونایتد ایفا کرد. بسیاری از منابع رسمی در روز جمعه خبر دادند که فرگوسن تماس‌های بسیاری را با بازیکن سابق یوونتوس برقرار کرده تا او را از پیوستن به رقیب قدیمی یونایتد منع کند.

فرگوسن پس از انجام اولین بازی رونالدو با پیراهن یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد بعد از گذشت 12 سال گفت:« من مانند همه افراد هیجانزده هستم. از سوی همه هواداران می‌گویم که این روز بزرگی برای منچستریونایتد بود. افراد بسیاری در زمینه بازگشت رونالدو نقش داشتند و من هم دخالت کردم چون می‌دانستم رونالدو واقعا می‌خواهد به اینجا برگردد و این نکته مهمی بود. همه چیز خیلی خوب پیش رفت. این اتفاقی هیجان انگیز برای من بود چون نمی‌توانستم بازی او با پیراهن منچسترسیتی را تصور کنم، فکر نمی‌کنم هیچکس قادر به انجام چنین کاری باشد. به همین دلیل قدم جلو گذاشتم تا اطمینان حاصل کنم که او به اینجا خواهد آمد.»

 

 

این اولین باری نبود که فرگوسن زمینه حضور رونالدو در منچستریونایتد را فراهم می‌کرد. پیش از این نیز این مربی اسکاتلندی بود که در سال 2003 و پس از انجام یک دیدار دوستانه برابر اسپورتینگ شیفته عملکرد درخشان این بازیکن پرتغالی شده و تمام تلاش خود را برای انتقال او به اولدترافورد انجام داده بود.

رونالدو روز شنبه پس از 12 سال دوری از اولدترافورد، بار دیگر با پیراهن منچستریونایتد به این ورزشگاه قدم گذاشت. او موفق شد در جریان پیروزی 1-4 برابر نیوکاسل، دو گل برای تیمش به ثمر برساند تا بازگشت باشکوهی را برای خودش، باشگاه و هواداران یونایتد رقم زده باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.