کد خبر: 1779597/29 زمان: 14:15   1400/06/22 بازدید: 28,663

مارکا پاسخ می دهد

جریمه سنگین برای شادی گل خطرناک وینیسیوس؟

وینیسیوس دیشب پس از گلزنی برابر سلتا به میان تماشاگران رئال رفت و شادی اش را با آنها تقسیم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید دیمشب در برنابئو به مصاف سلتا رفت و دو بار از حریفش عقب افتاد اما هر بار کار را به تساوی کشاند و در نهایت نیز 5-2 پیروز شد. رئال پس از 560 روز به برنابئو برگشته بود و مقابل 30 هزار هوادار خود محکوم به کسب سه امتیاز بود.

 

 

 

 

 

رئال دقیقه 54 بود که به گل سوم رسید و زننده گل نیز وینیسیوس بود.

کریم بنزما با یک پاس عمقی وینیسیوس را روانه دروازه کرد. ستاره برزیلی متحول شده در مصاف تک به تک و با خونسردی مثال زدنی بغل پای تمام کننده را زد و از خوشحالی روی سکوها رفت تا شادی اش را با هواداران تقسیم کند. داور هم به وینیسیوس کارت زرد نشان داد.

 

 

 

 

شادی گل او خطرناک بود چرا که در دوران پاندمی کرونا هرگونه تماس با هواداران در ورزشگاه ممنوع اعلام شده است. از شب گذشته شایعاتی شنیده می شود در مورد اینکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا قصد جریمه سنگین وینیسیوس را دارد ولی مارکا امروز گزارش داد که هیچ جریمه ای شامل حال وینیسیوس نخواهد شد و همان کارت زرد داور کافی بوده است.

موردی مشابه اخیرا در فوتبال اسپانیا مشاهده شده است؛ 22 آگوست، کامپانیا بازیکن لوانته توانست گل دوم را به رئال بزند و به میان تماشاگران رفت اما جز کارت زرد، جریمه ای دیگر به وی تعلق نگرفت.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.