کد خبر: 1779758/39 زمان: 12:20   1400/06/23 بازدید: 24,663

تنها 25 بلیت VIP در اختیار باشگاه استقلال

چه کسی به استقلالی معترض بلیت داده بود؟

فرد معترض به پرویز مظلومی در پایان بازی با الهلال را هیچ کدام از اطرافیان استقلال نمی شناسند!

به گزارش "ورزش سه"، در پایان دیدار استقلال و الهلال عربستان اعتراض های تند یک هوادار که در ورزشگاه زعبیل حضور داشت به پرویز مظلومی بسیار حاشیه ساز شد. این فرد که در جایگاه VIP نشسته بود، در پایان مسابقه خطاب به عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اعتراض های تندی را انجام داد که این مسائل با دخالت حاضرانی مثل محمدرضا کسرایی ختم به خیر شد.


کسرایی که به عنوان نماینده ایرانی مسابقه در جایگاه VIP حضور داشت، با بالا گرفتن اعتراضات سعی کرد فضا را آرام کند تا عربستانی های حاضر در ورزشگاه بیشتر از این در جریان امور قرار نگیرند.


نکته مهم و کلیدی اما چنین بود که چه کسی به این فرد بلیت حضور در VIP را داده بود. بازی شب گذشته بدون حضور تماشاگر برگزار شد و تنها 50 بلیت VIP برای دو تیم از سوی مقامات AFC صادر شده بود. بر این اساس 25 بلیت در جلسه هماهنگی قبل از بازی در اختیار استقلال بود و 25 بلیت هم به مسئولان الهلال تحویل داده شد.


از طرفی فردی که در ورزشگاه بود و به مظلومی اعتراض کرد و جنجال ساز شد را هیچ کدام از اعضای تیم استقلال نمی شناختند! به عبارت بهتر مشخص نیست او چگونه بلیت حضور در VIP را به دست آورده و توانسته وارد ورزشگاه شود.


در این خصوص به نظر می رسد مسئولان استقلال بلیت هایی را به دوستان خود داده اند و آنها به افراد دیگر داده اند تا به ورزشگاه بروند. در نهایت هم این ناهماهنگی باعث ایجاد چنین حاشیه ای  شده است.
این در حالی است که وقتی بازی ها بدون تماشاگر است طبیعتا باشگاه ها باید روی افرادی که از تیم شان وارد ورزشگاه می شوند نظارت کنند اما در استقلال درباره بلیت ها چنین اتفاقی نیفتاد تا شاهد یک حاشیه عجیب در پایان مسابقه استقلال و الهلال باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.