کد خبر: 1779761/1 زمان: 12:37   1400/06/23 بازدید: 1,671

بسکتبال ناشنوایان منتظر تصمیم کنفدراسیون آسیا

سرمربی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان با اشاره به وضعیت نامشخص برای شرکت در مسابقات انتخابی بسکتبال المپیک ناشنوایان گفت: با توجه به این که ایران میزبان برگزاری این مسابقات است، اما هنوز تکلیف برگزاری رقابتها از سوی کنفدراسیون آسیا مشخص نیست.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، محمدرضا آقاکوچکی اظهار کرد: مسابقات المپیک ناشنوایان اردیبهشت سال آینده به میزبانی برزیل برگزار می شود که هنوز تکلیف بسکتبال برای شرکت در این مسابقات مشخص نیست.

وی گفت: مسابقات انتخابی بسکتبال برای شرکت در المپیک ناشنوایان امسال قرار بود همزمان با فوتبال در کیش برگزار شود که به دلیل عدم اعلام آمادگی تیم های خارجی از سوی کنفدراسیون آسیا چند ماه به تعویق افتاد، در حال حاضر نیز که دوباره میزبانی به ایران داده شده به جز ایران و چین تایپه کشور دیگری آمادگی خود را برای حضور در این مسابقات اعلام نکرده و همچنان منتظر تصمیم کنفدراسیون آسیا هستیم تا ببینیم شرایط برگزاری چگونه خواهد بود.

 

آقاکوچکی خاطرنشان کرد: هر چند هنوز وضعیت برگزاری مسابقات بسکتبال انتخابی المپیک ناشنوایان مشخص نیست، اما ما سعی کردیم از طریق فضای مجازی تمرینات بازیکنان را از نظر فنی و حفظ آمادگی بدنی پیگیری کنیم تا دچار افت نشوند. در حال حاضر نیز هر زمان کنفدراسیون آسیا تصمیم نهایی خود را برای برگزاری مسابقات بسکتبال اعلام کند، آماده شرکت در مسابقات هستیم.

 

وی در پایان افزود: امیدوارم کنفدراسیون آسیا هر چه زودتر تصمیم خود را در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات بسکتبال انتخابی المپیک ناشنوایان اعلام کند تا بازیکنان از حالت بلاتکلیفی و سردرگمی خارج شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.