کد خبر: 1779793/42 زمان: 14:24   1400/06/23 بازدید: 6,658

به گذشته کاری نداریم؛

اینزاگی: آنچلوتی یکی از بهترین‌های تاریخ است

سیمونه اینزاگی به تمجید از کارلو آنچلوتی پرداخته و او را یکی از بهترین مربیان تاریخ خطاب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سیمونه اینزاگی در اولین تجربه خود در لیگ قهرمانان روی نیمکت اینتر کار بسیار دشواری در پیش دارد، زیرا نراتزوری چهارشنبه شب میزبان رئال مادرید تحت هدایت کارلو آنچلوتی خواهد بود. اینتر در سال های اخیر حتی یک بار هم موفق به صعود از مرحله گروهی نشده، اما سیمونه اینزاگی در نشست خبری پیش از مسابقه با رئال مادرید تاکید کرد هدف این تیم طلسم شکنی و رسیدن به مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان در فصل جاری است.

 

سیمونه اینزاگی گفت: "اتفاقات گذشته از جمله نتایج بازی های سال قبل رئال مادرید و اینتر مربوط به گذشته و ما فرصت خوبی برای رقم زدن اتفاقات فعلی داریم. گروه ما یک گروه پیچیده خواهد بود، اما ما می خواهیم تا جایی که ممکن است پیش برویم. من فکر می کنم در این شرایط داشتن تجربه بسیار مهم است. ما از همان روز قرعه کشی می دانستیم که  کارمان در گروه آسان نیست و دو تیم دیگر نیز حضور دارند که برای فشار آوردن به ما همه کار خواهند کرد.

 

 

ما بعد از دیدار مقابل جنوا به خوبی ریکاوری کرده و سعی کردیم تا جایی که می توانیم آماده شویم. من به عنوان سرمربی در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا نزدیک به 50 بازی سابقه مربیگری دارم. البته طبیعی است که سابقه کارلو آنچلوتی بیشتر باشد، ما سعی می کنیم خود را به بهترین شکل ممکن خود را برای این دیدار آماده کنیم. رئال مادرید از سابقه درخشان و سرمربی و کادر فنی بزرگی برخوردار است.

 

می دانیم که کارمان بسیار سخت خواهد بود، اما می خواهیم به هدف خود برسیم. کارلو آنچلوتی یکی از موفق ترین مربیان تاریخ است و ما در گذشته بارها مکالمات کوتاهی داشته ایم و باید بگویم که صحبت کردن با او برای فوتبال لذت بخش است. اینتر از سال 2011 به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نرسیده و فردا ما کار خود را با هدف قطعی صعود از مرحله گروهی شروع می کنیم.

 

وینیسیوس جونیور بسیار آماده است، اما اگر فقط درگیر این بازیکن باشید ممکن است نام هایی چون ادن هازارد، کریم بنزما رو رودریگو را فراموش کنید. وینیسیوس بازیکن مهمی محسوب می شود، اما رئال مادرید بازیکنان بااستعداد فراوانی در ترکیب خود در اختیار دارد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.