کد خبر: 1779886/41 زمان: 21:46   1400/06/23 بازدید: 43,150

پرواز سرلک روی شانه‌های ترابی

جشن صعود پرسپولیس قبل از سوت پایان(عکس)

هنوز چند ثانیه از شروع وقت‌های اضافی در نیمه دوم سپری نشده بود که مهدی ترابی با یک شوت استثنایی یکی از ارزشمندترین گل‌های خود را برای پرسپولیس ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، چند دقیقه که از شروع دیدار مرحله یک هشتم نهایی میان دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان سپری شد، مشخص بود شاگردان یحیی گل‌محمدی کار بسیار سختی پیش رو دارند.


نیمه اول با شرایطی پایاپای به پایان رسید و نیمه دوم هم تقریبا با همین شرایط به 15 دقیقه پایانی رسید تا تعویض های یحیی گل‌محمدی از راه برسد. هر چه به پایان بازی نزدیک می شدیم، موقعیت های پرسپولیس خطرناک تر می‌شد، ولی تعلل مهاجمین این تیم مانع از گلزنی می شد.

 

 

 

 


درنهایت اما ترابی که در دقیقه 89 شوت دقیقی را به صورت والی به سمت دروازه تیم استقلال زده بود، چند ثانیه پس از شروع وقت‌های اضافی نیمه دوم با یک شوت زیبای پای چپ موفق به گشودن دروازه میزبان در شهر دوشنبه شد تا استرس میلیون پرسپولیسی از کشیدن شدن بازی به وقت های اضافی و احتمالا مشاهده ضربات پنالتی بریزد.


این گل که در واپسین ثانیه‌های بازی به ثمر رسید، تا حدی صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم پایانی مسابقات را تضمین کرد و به همین دلیل هم بود که آنها حسابی پس از شوت خیره کننده ترابی اینطور که در تصاویر می بینید، به شادی پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.