کد خبر: 1779918/56 زمان: 23:56   1400/06/23 بازدید: 30,796

دست پر منزس مقابل فیروز کریمی

سرهنگ بدون اسلحه جنگ را خفیف باخت (عکس)

فیروز کریمی در جنگی نابرابر مقابل النصر و مانو منزس عملکرد مطلوبی داشت و تراکتوری ها با وجود غایبین پرتعداد، آبرومندانه از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفتند.

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور در حالیکه با لشگری از بازیکنان غایب پای به دیدار برابر النصر گذاشته بود، با نتیجه ای معقول و آبرومندانه برابر تیم پرستاره عربستانی تن به شکست داد و از دور رقابت ها کنار رفت. این اتفاق در حالی رخ داد که تبریزی ها با حواشی ریز و درشت زیادی دست و پنجه نرم می کردند و تنها چند روز پیش از دیدار برابر تیم متمول النصر، دست به تغییر سرمربی خود زده بودند.

 

فیروز کریمی که در هفته های پایانی لیگ گذشته جانشین رسول خطیبی شده بود، در پایان فصل جایش را به فراز کمالوند داد اما حواشی عجیب و غریبی که در جلسه میان سرمربی تراکتور و اکبر ایمانی رخ داد و فایل صوتی که از این بازیکن منتشر شد، باعث گردید تا کمالوند خیلی زود مجبور به ترک تراکتور شود و کریمی یکبار دیگر و چند روز پیش از مصاف با النصر مجددا هدایتی این تیم را برعهده گرفت.

 

 

تراکتور که حتی درخواست تغییر زمان بازی یا انصراف خود از این رقابت ها را نیز ارسال کرد، در نهایت با تنها 16 بازیکن راهی قطر شد و اینگونه به نظر می رسید که آنها با شکست سنگینی به ایران بازگردند بخصوص اینکه در همان دقایق ابتدایی بازی نیز روی حرکت بسیار خوب تالیسکا و ابوبکر دروازه خود را باز شده دیدند.

 

اما تصمیمات تاکتیکی فیروز کریمی باعث شد تا تراکتور در ادامه بازی متعادل تری را از خود به نمایش بگذارد و برخلاف انتظارها، تیم پرستاره و گران قیمت النصر نتوانستند آنطور باید و شاید دروازه اخباری را تهدید کنند و فیروز کریمی در این راه موفق عمل کرد و راه های نفوذ بازیکنان عربستانی را بست و حتی تعداد شوت های در چارچوب آنها با النصر برابر بود و سیوهای ولید عبدالله نیز یک مورد از اخباری بیشتر بود.

 

 

به هر حال در حالیکه مانو منزس سرمربی برزیلی النصر که سابقه قهرمانی لیگ برزیل و هدایت تیم ملی کشورش را در کارنامه دارد، دست پرتری نسبت به فیروز کریمی داشت. با این وجود، انتظارات از النصر بیشتر از اینها بود ولی کریمی بجز دقایق ابتدایی بازی که شاید بازیکنان تراکتور اسیر جو بازی و تیم پرستاره رقیب شده بودند، در ادامه خوب کار کرده و عملکرد مطلوبی داشتند.

 

 

اتفاقات عجیب و غریب در باشگاه تراکتور باعث شد که آنها تقریبا با تیم دوم خود راهی قطر شوند و چه بسا اگر بازیکنان این تیم حفظ می شدند و فیروز کریمی با دست پر به مصاف النصر می رفت، نتیجه دیگری رقم می خورد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.