کد خبر: 1779928/29 زمان: 01:27   1400/06/24 بازدید: 61,394

رکورد تاریخی در شب رویایی

لواندوفسکی توقف‌ناپذیر؛ نابودی بارسا در نوکمپ (عکس)

روبرت لواندوفسکی در یک شب درخشان اروپایی دیگر برابر بارسا دبل کرد و شروعی رویایی را در لیگ قهرمانان به ثبت رساند.

به گزارش "ورزش سه"، 56 دقیقه از بازی بارسا و بایرن در نوکمپ گذشته بود که روبرتو لوانوفسکی توانست بایرن را برای دومین بار در بازی به گل برساند.

بایرن نیمه اول را با گل توماس مولر برنده به رختکن رفته بود و ستاره لهستانی با گلی که به ثمر رساند تا حد زیادی خیال بایرن از بابت پیروزی را راحت کرد.

او روی ریباند شوت جمال موسیالا که به تیر عمودی برخورد کرده بود توانست دروازه خالی بارسا را باز کند.

این گل شماره 33 او در 33 بازی اخیر در لیگ قهرمانان بود. اودر 18 بازی متوالی برای بایرن در همه رقابت ها نیز توانسته گلزنی کند و این بیست و هشتیمن گلش در 18 بازی متوالی اخیر محسوب می شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این پایان کار نبود و لواندوفسکی دقیقه 85 دومین گل خود را نیز به ثمر رساند.

این بار شوت گنابری بود که به تیر برخورد کرد و لواندوفسکی در ریباند، ابتدا توپ را به به راحتی کنترل کرد و سپس با خونسردی تمام جرارد پیکه را دریبل زد و در نهایت نیز توپ را وارد دروازه کرد.

لواندوفسکی حالا در 33 بازی لیگ قهرمانان توانسته 34 گل بزند. او و دیگر ستاره های بایرن به بارسا اجازه انتقا‌م‌جویی ندادند و در یک سال توانسته اند 11 گل به بارسا بزنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

لواندوفسکی با این پیروزی با رکورد مانوئل نویر نیز برابری کرد. او به هفدهمین برد متوالی اش در لیگ قهرمانان دست یافت و در این مقطع توانسته 22 گل نیز بزند. نویر بین سپتامبر 2019 تا فوریه 2021 توانسته بود 17 برد متوالی با بایرن کسب کند. هیچ بازیکنی مثل این دو نتوانسته در تاریخ لیگ قهرمانان 17 برد متوالی را تجربه کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.