کد خبر: 1779965/56 زمان: 10:38   1400/06/24 بازدید: 9,799

سعودی اسپورت: جادوی تالیسکا، النصر را نجات داد

وب سایت سعودی اسپورت با تمجید از عملکرد اندرسون تالیسکا هافبک برزیلی النصر، مدعی شد این بازیکن تیمش را در بازی برابر تراکتور نجات داده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال النصر در دیداری حساس از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، با تک گل وینسنت ابوبکر از سد تراکتور گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. اندرسون تالیسکا خرید جدید النصری ها روی یک حرکت انفرادی زیبا، ابوبکر دیگر خرید جدید این تیم عربستانی را در موقعیت گلزنی قرار داد و زمینه ساز تک گل بازی بود.

 

وب سایت سعودی اسپورت با تمجید از عملکرد تالیسکا در این بازی، با تیتر "جادوی تالیسکا، النصر را برابر تراکتور نجات داد"، نوشت: النصر با پیروزی یک گله برابر تراکتور، بلیط حضور در مرحله یک چهارم نهایی را کسب کرد. النصر در این بازی خوب ظاهر نشد اما برخی از بازیکنان یک بار دیگر کیفیت خود را در مستطیل سبز به نمایش گذاشتند که در رأس آنها اندرسون تالیسکا قرار دارد.

 

تالیسکا 88 دقیقه در زمین حضور داشت و پاس تک گل بازی را به ابوبکر داد. این بازیکن یک بار با دریبل بازیکن حریف، یک موقعیت گلزنی دیگر ایجاد کرد. ستاره برزیلی 4 بار به سمت دروازه تراکتور شوت زد و 65 بار لمس توپ داشت و 90 درصد پاس هایش نیز به درستی به مقصد رسیدند.

 

تالیسکا همچنین 14 دوئل با بازیکنان تراکتور شد و یک بار نیز موفق به دریبل آنها شد. این بازیکن 2 تکل موفق داشت و یک پاس کلیدی داد و یک موقعیت خطرناک نیز برای هم تیمی هایش ساخت تا با کسب نمره 7.7 بهترین بازیکن زمین شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.