کد خبر: 1779993/44 زمان: 12:23   1400/06/24 بازدید: 6,234

یوسفی دقیقه 90 مسافر نروژ شد

کرونا، دلیل تغییر در سنگین وزن کشتی فرنگی

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اعلام کرد علی اکبر یوسفی جایگزین امین میرزازاده در رقابت های جهانی نروژ شده است.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جهت شرکت در رقابت های جهانی نروژ مشخص شده بود، در فاصله حدود 10 روز مانده تا اعزام فرنگی کاران، کرونا باعث تغییر در یکی از اوزان شده است.  


محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: امین میرزاده در ابتدای اردوی علائم سرماخوردگی داشت که پس از انجام آزمایش، ابتلای وی به کرونا مثبت اعلام شد. البته تمامی کسانی که با میرزازاده در تماس بودند نیز آزمایش دادند که تست آن ها منفی بود.


سرمربی تیم ملی کشتی عنوان کرد: میرزازاده نیز بلافاصله اردوی تیم ملی را ترک و مجددا در خوزستان نیز تست کرونا داد که آزمایش وی مثبت بود و ما طبق فرآیند تیم های ملی علی اکبر یوسفی را که قرار بود در مسابقات زیر 23 سال جهان کشتی بگیرد، جایگزین وی در وزن 130 کیلوگرم برای حضور در رقابت های جهانی نروژ کردیم.


بنا ادامه داد: هم اکنون نیز تست میرزازاده منفی شده، اما روند بهبودی کاملش کمی طول می کشد و ما با توجه به اینکه وی تمرینات تیم ملی را از دست داده و به لحاظ شرایط آمادگی جسمانی و بدنی عملا حضورش در رقابت های جهانی نروژ منتفی بود، تصمیم گرفتیم  وی را به رقابت های زیر 23 سال جهان که آبان ماه در کشور صربستان برگزار می شود، اعزام کنیم.


وی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی گیران حاضر در اردو در سلامتی کامل به سر می برند و هیچ مشکلی برای حضور در رقابت های جهانی نروژ ندارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.