کد خبر : 1780068 | 24 شهریور 1400 ساعت 19:20 | 10K بازدید | 0 دیدگاه

پیپو اینزاگی:

میلان- لیورپول برای من یک بازی فراموش‌نشدنی است

پیپو اینزاگی، اسطوره باشگاه میلان، به خاطره بازی با دیدار برابر لیورپول در فینال 2007 پرداخت.

میلان- لیورپول برای من یک بازی فراموش‌نشدنی است

به گزارش "ورزش سه"، میلان امسال بعد از مدت ها دوباره به لیگ قهرمانان اروپا بازگشته و امشب اولین بازی خود در فصل 22-2021 رقابت ها را مقابل لیورپول برگزار خواهد کرد. اما شاید خاطره انگیز ترین فینال تاریخ لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 و در دیدار بین همین دو تیم رقم خورد. جایی که لیورپول بعد از یک بازگشت استثنایی در ضربات پنالتی حریف خود را شکست داد و فاتح چمپیونزلیگ شد.

 

 

1644323

 

 

با این حال دو سال بعد از آن مسابقه تاریخی میلان از لیورپول انتقام گرفت و با غلبه بر این تیم قهرمان چمپیونزلیگ شد. مسابقه ای که در سال 2007 برگزار شد و میلان با نتیجه 2-1 از سد لیورپول عبور کرد و به قهرمانی رسید. 

 

پیپو اینزاگی، اسطوره باشگاه میلان، که در فینال 2007 یکی از گل های این تیم را به ثمر رسانده بود حالا به خاطره بازی با آن مسابقه پرداخته و می گوید: "امیدوارم بتوانم در بازی برگشت که در سن سیرو برگزار می‌شود حضور داشته باشم. این یک بازی فراموش نشدنی برای من است. این بهترین مسابقه زندگی من است زیرا خاطرات خوبی را به یاد می آورد.

 

 

1643157

 

 

چیزی که بیشترین لذت را به من می دهد این است که دوباره میلان را در لیگ قهرمانان ببینم. به لطف مربی، استفانو پیولی و کار پائولو مالدینی و مدیریت، آنها دوباره یک تیم واقعی هستند. امیدوارم بازی خوبی را ببینم و امیدوارم میلان یک بازی عالی انجام دهد که این موضوع اعتماد به نفس آنها را افزایش می‌دهد؛ اتفاقی که در هر بازی بیشتر و بیشتر می‌شود."

دیدگاهها