کد خبر: 1780122/52 زمان: 23:40   1400/06/24 بازدید: 22,007

چرا کونته پیشنهاد آرسنال و تاتنهام را قبول نمی‌کند؟

جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار مطرح ایتالیایی، تاکید کرد که آنتونیو کونته پیشنهاد دو تیم آرسنال و تاتنهام را قبول نکرده و نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر فصل گذشته و با هدایت آنتونیو کونته موفق به فتح اسکودتو شد تا بعد از یک دهه به سلطه یوونتوس بر فوتبال ایتالیا پایان دهد. نراتزوری با اقتدار کامل موفق به قهرمانی در رقابت‌های سری آ شد اما تغییر و تحولات زیاد و غیر منتظره ای در تابستان برای این تیم رخ داد.

 

بعد از پایان فصل گذشته آنتونیو کونته دلیل مشکلات عدیده باشگاه اینتر و این که گفته شد آنها مجبور هستند برخی ستاره های خود را به فروش برسانند، از نراتزوری جدا شد.‌ همین اتفاق هم رخ داد و بعد از رفتن کونته دو ستاره کلیدی اینتر یعنی اشرف حکیمی و لوکاکو نیز از این تیم جدا شدند.

 

 

 

 

در تابستان امسال شایعات زیادی در رابطه با آینده سرمربی سابق اینتر وجود داشت. گزارش حاکی از آن بود که بعد از انتخاب فابیو پاراتیچی به عنوان مدیر ورزشی تاتنهام، او قصد دارد از رابطه خوب خود با کونته استفاده کرده و او را به عنوان سرمربی جدید تیم لندنی انتخاب کند اما نهایتاً توافق در این زمینه حاصل نشد.

 

اما جدیدترین باشگاهی که از آن به عنوان مقصد احتمالی آنتونیو کنته نام برده می‌شود، یک باشگاه لندنی دیگر یعنی آرسنال است. تیمی که با میکل آرتتا اوضاع خوبی را تجربه نمی کند و همین موضوع باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با برکناری سرمربی اسپانیایی و حضور کونته به عنوان جانشین او مطرح شود.

 

 

 

 

با این حال جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار مطرح ایتالیایی، مدعی شده که کونته پیشنهاد هیچ یک از دو تیم آرسنال و تاتنهام را قبول نکرده و نخواهد کرد چراکه او تنها می خواهد در پروژه ای برنده حضور داشته باشد و این دو تیم را از این نظر مناسب نمی‌داند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.