کد خبر: 1780139/30 زمان: 01:24   1400/06/25 بازدید: 22,943

بروژ 1-1 پی‌اس‌جی: توقف مثلث کهکشانی در اولین قدم

پاری سن ژرمن در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان مقابل بروژ با تساوی 1-1 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، پاریسی ها در این دیدار برای اولین بار مثلث نیمار، کیلیان امباپه و لیونل مسی را در ترکیب داشتند اما نتوانستند بیش از یک بار دروازه حریف بلژیکی را باز کنند و در نهایت تنها یک امتیاز از این دیدار خارج از خانه به دست آوردند.

پاریسی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی کاملا بر بازی مسلط بودند و سرانجام در دقیقه 15 توانستند به گل برسند. روی یک حرکت از سمت چپ بود که پاس در عرض کیلیان امباپه درون محوطه جریمه به آندر هررا رسید و او هم با یک ضربه پای چپ دقیق، توپ را به گوشه دروازه بروژ فرستاد.

 

 

بعد از این گل تیم میزبان هم پیش کشید و بعد از یکی دو حمله خطرناک، سرانجام در دقیقه 26 به شکلی مشابه به گل تساوی رسید. گل بروژ هم روی حرکتی از سمت چپ و پاس عرضی به درون محوطه جریمه شکل گرفت و این هانس واناکن بود که با شوتی محکم کار را تمام کرد.

 

 

چیزی نمانده بود که در دقیقه 29 بار دیگر پی اس جی پیش بیفتد اما ضربه تماشایی مسی به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

چهار دقیقه بعد نوبت واناکن بود که شانس خود را برای زدن گل دوم روی یک ضربه آزاد امتحان کند اما ضربه خطرناک او را کیلور ناواس با واکنشی تماشایی دفع کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این تیم میزبان بود که روی ضدحمله و ضربات آزاد، صاحب موقعیت های بهتری شد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از فرصت های شان استفاده کنند و این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم، مصدومیت امباپه باعث شد تا پی اس جی مجبور به انجام یک تعویض اجباری شود و ایکاردی به جای او به زمین رفت.

 

 

در ادامه این تیم میزبان بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما در دقیقه 70، مسی می توانست زننده گل دوم تیمش باشد اما ضربه او را سیمون مینیوله مهار کرد.

در دقیقه 74، چیزی نمانده بود که لانگ با یک ضربه برگردان تماشایی، دروازه پی اس جی را باز کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی کردند تا به گل برتری برسند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.  

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.