کد خبر: 1780143/29 زمان: 01:42   1400/06/25 بازدید: 10,345

رودریگو:

نیمه دوم بهتر از اینتر بودیم و به شایستگی بردیم

رودریگو گوئس امشب با گل دقیقه 89 خود رئال را در سن سیرو برنده میدان کرد. رئال دو نیمه متفاوت داشت و در 45 دقیقه دوم مزد برتری اش را گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در دیداری که نیمه اول تحت تاثیر اینتر قرار داشت و با خوش شانسی دروازه اش بسته ماند، نیمه دوم ورق را عوض کرد و سرانجام با گل دقیقه 88 رودریگو گوئس پیروز میدان لقب گرفت. رودریگو نیمه دوم وارد زمین شده بود و در نهایت زهر خود را ریخت.

 

 

 

 

ستاره جوان برزیلی در پایان بازی گفت:« خیلی خوشحالم و نتیجه بزرگی بود. تلاشی که به خرج دادیم عظیم بود و مزد برتری مان را گرفتیم. فکر می کنم تاکنون در لیگ قهرمانان هر بار به میدان رفته ام، خوب بازی کرده ام. لیگ قهرمانان برایم جذابیت خاصی دارد و خوشحالم که بازهم به تیم کمک کردم تا پیروز شود.»

 

رودریگو ادامه داد:« پیروزی در بازی اول همیشه مهم است و می دانستیم که بازی در سن سیر دشوار است. اینتر نیمه اول بهتر بود ولی در نیمه دوم کنترل بیشتری بر بازی پیدا کردیم. توانستیم یک نیمه دروازه را بسته نگه داریم و در نیمه دوم با رفع اشتباهات، به تیم بهتر زمین تبدیل شدیم. با توصیه مربی بهتر پرس کردیم و توانستیم برنده شویم.»

 

 

 

 

حضور در ترکیب ثابت:« طبعا دوست دارم بیشتر بازی کنم ولی تصمیم مربی در درجه اول اهمیت است و من هم احترام می گذارم. سخت تمرین می کنم تا هر زمان نیاز باشد، بتوانم به رئال کمک کنم. بازی در رئال ساده نیست ولی همیشه آماده ام.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.