کد خبر: 1780211/1 زمان: 13:09   1400/06/25 بازدید: 13,205

دبیر و تلاش برای جلب رضایت سوریان

انصراف «حمید سوریان» در انتخابات اتحادیه جهانی کشتی هنوز به صورت رسمی به اتحادیه اعلام نشده و «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون با سوریان مذاکراتی داشته باشد.

به گزارش  ورزش سه و به نقل از ایرنا، آنچه که مسلم است «حمید سوریان» به دلیل شرایط موجود و تحلیل‌هایی که داشته انصراف خود را برای حضور در انتخابات اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرده و البته قرار است در این رابطه یک بار دیگر «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون برای راضی کردن او جهت حضور در انتخابات با او مذاکراتی داشته باشد.

 

فدراسیون کشتی ایران اواخر سال ۹۹ با توجه به سوابق ارزشمند قهرمانی «حمید سوریان» در رقابت‌های المپیک و جهان و همچنین محبوبیت این قهرمان ملی کشورمان در بین کشتی‌گیران دنیا، وی را بعنوان نماینده رسمی کشورمان برای حضور در انتخابات هیات رییسه به اتحادیه جهانی کشتی معرفی کرد.

 

طبق برنامه انتخابات هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی قرار بود شهریورماه سال گذشته (سال ۲۰۲۰) در حاشیه رقابت‌های کشتی قهرمانی جوانان جهان در صربستان، برگزار شود که این مسابقات و همچنین انتخابات به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.برهمین اساس قرار است انتخابات اتحادیه جهانی کشور آبان ماه امسال و در خلال برگزاری پیکارهای کشتی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان در صربستان برگزار شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.