کد خبر: 1780453/41 زمان: 11:52   1400/06/27 بازدید: 10,496

پارسال لیگ غیرقابل پیش بینی بود؛ 

حسینی: امیدوارم امسال اسیر تک امتیازها نشویم

هافبک مهاجم تیم فوتبال سپاهان از عزم جزم این تیم برای قهرمانی در لیگ پیش رو حرف زده است.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا حسینی وینگر راست طلایی پوشان اصفهانی پس  از دیدار شب گذشته تیمش که با پیروزی 4 بر 1 همراه شد، در رابطه با بازی اینطور حرف هایش را آغاز کرد: بازی که  خوب بود. خدا را شکر بازی خوبی بود. تیم نساجی هم تیم خیلی خوبی است و آقای الهامی تیم خوبی جمع کرده است. بیشتر بازی جنبه بدنسازی و فشار بدنی داشت، اما دو تیم کیفیت خوبی داشتند.


او سپس در واکنش به این سوال که هواداران سپاهان در فصل جدید فقط قهرمانی می‌خواهند، عنوان کرد: فکر می کنم پارسال هم شایسته قهرمانی بودیم و یک در ماراتن سخت روز آخر قهرمانی را باختیم،اما مهم این بود که هواداران از ما راضی بودند و دیدند که نهایت تلاشمان را کردیم و فوق العاده هم امتیاز گرفتیم، اما یک فصل غیرقابل پیش بینی بود.


او ادامه داد: امسال همان روند را ادامه خواهیم داد. در تمرینات، بازی های دوستانه و بازی های رسمی. با جدیت ادامه می دهیم. بازی به بازی جلو  می رویم. امیدوارم امسال اسیر تک امتیازها و دو امتیازها نشویم و بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.


بخش بعدی صحبت های حسینی در مورد شانس حضورش در تیم ملی بود و او در واکنش به این سوال گفت: اول اینکه وظیفه هر ایرانی و هر فوتالیستی است که طرفدار تیم ملی باشد؛ چه باشد چه نباشد. امیدوارم چه باشم، چه نباشم، تیم ملی بهترین نتایج را بگیرد، چون پیروزی تیم ملی باعث خوشحالی مردم می شود و من هم مثل هر سال تلاشم را می کنم و امیدوارم این افتخار نصیب من بشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.