کد خبر: 1780670/1 زمان: 11:44   1400/06/28 بازدید: 4,420

در حال درمان پایم هستم

نجاتی: فعلاً در 2 وزن کشتی می‌گیرم

فرنگی‌کار المپیکی ایران که اخیراً در جام بین‌المللی صربستان دو وزن بالاتر کشتی گرفته است، گفت در آینده در دو وزن مبارزه خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، علیرضا نجاتی درباره عملکردش در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی لیوبومیر ایوانوویچ صربستان اظهار داشت: برای دو وزن بالاتر خوب بودم، اما در همان کشتی اول مچ پایم آسیب دید. دو دور آنجا کشتی گرفتم که مبارزه دومم با محمدجواد رضایی بود و باختم.

این کشتی گیر 22 ساله در مورد اینکه آیا حضورش در مسابقات امیدهای جهان قطعی شده است، تصریح کرد: نه، چیزی قطعی نشده است. هنوز کادر فنی تیم ملی چیزی در این مورد به من نگفته است.

 

وی که گفته می‌شد باید بعد از المپیک حتماً وزنش را تغییر بدهد و در همین راستا در جام صربستان دو وزن بالاتر کشتی گرفت تا خودش را در وزن المپیکی محک بزند، در مورد آینده‌اش تصریح کرد: تصمیم دارم هم در وزن 63 کیلو کشتی بگیرم و هم 68 کیلو. من مستقیم به وزن 67 کیلو نمی‌روم.

نجاتی که در المپیک برخلاف انتظارات شکست خورد، در مورد انگیزه‌اش گفت: قطعاً از نظر روحی بهتر خواهم شد. در اردوی تیم ملی هم حضور ندارم و ان‌شاءالله کارم بعد از جهانی نروژ آغاز خواهد شد.

 

نجاتی با اشاره به آسیب‌دیدگی‌اش در صربستان تصریح کرد: فعلاً تمرین کشتی ندارم و از یک هفته آینده تمریناتم را شروع خواهم کرد. در حال درمان پایم و همچنین مشغول فیزیوتراپی هستم.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان در سال 2019 درباره حضورش در لیگ نیز گفت: تیم فولادین ذوب با من صحبت کرده است، اما هنوز قرارداد نبسته‌ام. شاید طی چند روز آینده قرارداد امضا شود و با لیگ کارم را شروع کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.