کد خبر: 1780719/29 زمان: 16:16   1400/06/28 بازدید: 26,498

ادعای دیاریو اسپورت

همه راه‌های جدایی پدیده بارسلونا بسته شد

انسو فاتی بر اساس بندی در قراردادش به نوعی محکوم به ماندن در بارسلوناست.

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی شماره 10 جدید بارسلونا و وارث لیونل مسی، همچنان به دور از میادین است ولی پیش بینی می شود از فردا یا بازی بعد بتواند بارسلونا را همراهی کند. فاتی دو فصل پیش بود که در 16 سالگی به ترکیب اصلی بارسا رسید ولی مسیر پیشرفت او با یک مصدومیت سنگین متوقف شد و او 10 ماه است که نتوانسته برای بارسا بازی کند.

از قرارداد فاتی نیز کمتر از یک سال باقیمانده و اخیرا باشگاه کاتالان، تلاش ها برای تمدید را مضاعف کرده ولی طبق ادعای اسپورت، سران بارسا خیال شان کاملا از بابت ماندنی شدن فاتی راحت است.

 

 

 

 

دلیل این آسودگی خاطر، بندی در قرارداد فاتی است که اجازه می دهد بارسا قرارداد او را یک جانبه تمدید کند. سال 2019 قرارداد فاتی تا 2022 تمدید شد و این بند نیز گنجانده شده و تا 15  ژوئن 2022 نیز اعتبار دارد. بارسا تا پیش از این تاریخ حق این را دارد تا قرارداد فاتی را دو سال دیگر و تا 30 ژوئن 2024 تمدید کند اما بازیکن و مدیر برنامه های معروفش ژرژ مندس، روی این مساله اختلاف نظر دارند.

 

 

 

 

اسپورت همچنین ادعا می کند که بارسلونا برای به رسمیت شناختن این بند، تا قبل از اکتبر 2020 موظف بود 55500  یورو ماهانه به فاتی پرداخت کند و این کار را نیز انجام داده است.

پدیده جوان تمایل جدی برای ماندنی شدن دارد و به ایجنتش نیز این مساله را اعلام کرده اما در صورت بروز هرگونه اختلاف، این بارسلوناست که دست بالاتر را خواهد داشت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.