کد خبر: 1780746/29 زمان: 16:40   1400/06/28 بازدید: 8,328

والری کارپین توضیح داد

علت دعوت نشدن هم تیمی سردار به تیم ملی روسیه

والری کارپین اعلام کرد که هرچند با زیوبا در اسپارتاک مسکو مشکل داشت ولی این دلیلی برای دعوت نشدن او به تیم ملی روسیه نبوده است.

به گزارش "ورزش سه"، والری کارپین که مدتی است به عنوان سرمربی تیم ملی روسیه انتخاب شده، پیش از این و در سه مقطع هدایت اسپارتاک مسکو را برعهده داشت. در مدت زمانی که او مربی اسپارتاک بود، با آرتم زیوبا مهاجم 33 ساله کنونی زنیت مشکلاتی داشت. زیوبا بین 2006 تا 2015 برای اسپارتاک بازی می کرد و سپس راهی زنیت شد.

زیوبا که از سال 2011 عضو تیم ملی روسیه است و 55 بازی ملی نیز دارد، به بازی های اخیر روسیه در مقدماتی جام جهانی دعوت نشد و شاید کار دشواری برای بازگشت به تیم ملی داشته باشد اما کارپین تاکید کرد که مشکلات گذشته را فراموش کرده است. روسیه در فلیفا دی قبلی برابر کرواسی بدون گل مساوی کرد ولی توانست قبرس و مالت را مغلوب کند.

 

 

 

 

کارپین در مورد هم تیمی سردار آزمون گفت:« زیوبا در فرم خوبی نبود ولی الان شرایط بهتری دارد. او در فهرست بعدی تیم ملی خواهد بود. برای من مشکلات گذشته با زیوبا اهمیت ندارد و همه چیز را فراموش کرده ام. در مورد زیوبا تنها فرم بدنی او مهم است و اگر آماده باشد، دعوت خواهد شد.»

 

زیوبا در هفت بازی اخیر زنیت در لیگ گلی نزده ولی سه پاس گل داده است. روسیه هشت اکتبر میزبان اسلواکی خواهد بود.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.