کد خبر: 1780805/52 زمان: 21:27   1400/06/28 بازدید: 25,069

فحاشی به سرمربی بارسا به خاطر ستاره جوان

یکی از هواداران بارسلونا بابت بازی ندادن به ریکی پویج واکنش تندی نسبت به رونالد کومان نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، شواهد حاکی از آن است که رونالد کومان اصلاً از وضعیت خوبی در باشگاه بارسلونا برخوردار نیست. بر اساس گزارش ها رابطه او با رئیس بارسا یعنی خوان لاپورتا تیره و تار شده و هرگز بعید نیست که طی هفته های آینده این مرد هلندی از هدایت بلوگرانا برکنار شود.

 

اما نتیجه ضعیف هفته گذشته بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا و شکست سه گله مقابل بایرن مونیخ در نوکمپ باعث شد که انتقادات از رونالد کومان به اوج خود برسد. در واقع هواداران بارسا نسبت به تاکتیک های کومان معترض هستند و یکی از مهمترین خواسته های آنها بازی کردن ستاره جوان این تیم یعنی ریکی پویچ است.

 

 

 

 

رونالد کومان در همان نخستین روزهای انتخاب به عنوان سرمربی جدید بارسا تاکید کرده بود که ریکی پویج شانس زیادی برای حضور در ترکیب تیم او نخواهد داشت و بهتر است که این تیم را ترک کند. حالا و در دومین فصل حضور مرد هلند روی نیمکت بارسلونا شرایط تغییر نکرده و او هیچ تمایلی به استفاده از پویج نشان نمی دهد. در همین راستا هواداران بارسلونا از این موضوع خسته شده اند و یکی از آنها پیش از آغاز تمرین این تیم و در حالی که رونالد کومان با اتومبیل خود در حال حرکت بود، به این سرمربی هلندی فحاشی کرده و از او درخواست کرد که به ریکی پویج بازی دهد.
 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.