کد خبر: 1780839/58 زمان: 23:46   1400/06/28 بازدید: 42,124

آیا هالند واقعا یک ربات است؟ (عکس)

مهاجم 21 ساله نروژی بیش از تعداد بازی هایش، گل زده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم دورتموند امشب با درخشش ستاره نروژی خود موفق شد یونیون برلین را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد. ارلینگ هالند در این دیدار دو بار موفق به گلزنی شد. او در دقیقه 83 و در حالی که نتیجه 3 بر 2 به سود دورتموند بود با یک سوپرگل شگفت انگیز برای زنبورها حاشیه امنیت ایجاد کرد؛ گلی که از هر نظر زیبا و ستایش برانگیز بود.

 

ارسال بلند متس هوملس از زمین خودی به نزدیکی های محوطه جریمه حریف دقت کافی را نداشت اما هالند با قدرت بدنی مثال زدنی خود مدافع حریف را از جریان بازی خارج کرد و سپس با یک حرکت کنگ فویی روی هوا توپ را زد؛ توپ پس از ضربه هالند ارتفاع بسیاری گرفت و با عبور از سر دروازه بان یونین برلین که حیرت زده در حال تماشا بود، وارد دروازه شد. 

 

 

 

 


دروازه بان یونیون برلین که برای جمع کردن توپ از دروازه خارج شده بود با ضربه شگفت انگیز هالند مواجه شد؛ ضربه ای که ابتدا اوج گرفت و سپس مقابل چشمان او وارد دروازه شد.

 

 

این سوپر گل چشم نواز، گل شماره 68 هالند در بازی شماره 67 او برای دورتموند بود؛ این یعنی مهاجم 21 ساله نروژی بیش از تعداد بازی هایش، گل زده است؛ او به توصیف گزارشگر آلمانی یک مرد جادویی است که هر کاری از دستش بر می آید. 

 

موضوع بسیار مهم این است که هالند تنها 21 سال سن دارد و این روند بی نقص و پر فروغ اگر به همین صورت بدون توقف پیش برود باید در انتظار خلق رکوردهایی شگفت انگیز از این غول نروژی باشیم که از ابتدای این فصل برای دورتموند و تیم ملی کشورش  طی 8 بازی 11 گل به ثمر رسانده است.

 

 

 

توئیتر سایت گل با اشاره به رکورد 68 گل هالند در 67 بازی برای دورتموند، در کنار یک ایموجی ربات نوشته است: او یک انسان نیست...!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.