کد خبر: 1780938/4 زمان: 14:19   1400/06/29 بازدید: 12,296

کار کردن با قلعه‌نویی تجربه لذتبخشی است

عاشوری: فصل گذشته می‌توانستیم سهمیه کسب کنیم

هافبک گل گهر ابراز امیدواری می‌کند ماموریت فصل گذشته این تیم را در فصل جدید به بهترین شکل دنبال کنند و به نتیجه مدنظر دست یابند.

به گزارش "ورزش سه"، نوید عاشوری هافبک گل گهر سیرجان در خصوص آخرین وضعیت این تیم و اردو آماده‌سازی سیرجانی‌ها گفت: با نظر آقای قلعه نویی ما خیلی زود تمرینات خود را شروع کردیم تا با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم و فکر می‌کنم که اکنون یک تیم خوب و یک دل در اختیار داریم و تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. خوشبختانه چند بازی دوستانه نیز با تیم های خوبی همچون پرسپولیس و فولاد داشته‌ایم که همین موضوع تاثیر مثبتی روی روند ما داشته است که امیدوار هستم ادامه‌دار باشد.

 

وی در مورد اینکه گل گهر با توجه به عملکرد فصل گذشته‌اش قادر خواهد بود بار دیگر مدعی ظاهر شود گفت: در فوتبال هزار اتفاق گوناگون رخ می‌دهد و هیچ وقت قابل پیش بینی نبوده است. ما سال گذشته اگر کمی خوش شانس تر بودیم می‌توانستیم حداقل سهمیه آسیایی را کسب کنیم اما نشد. اما به هر حال هر تیمی قبل از حضور در مسابقات برای موفقیت و پیروزی در آن تلاش و برنامه ریزی می‌کند و به دنبال قهرمانی خواهد بود.

هافبک گل گهر در مورد بازیکنان جدید این تیم گفت: به جز جدایی چند بازیکن تقریبا شاکله اصلی تیم حفظ شده است که این به مراتب مهم تر از جذب بازیکنان بود و این موضوع بسیار برای ما حائز اهمیت بود که خیلی سریع بازیکنان مدنظر خود را بتوانیم جذب کنیم تا بتوانیم در اردو و تمرینات با هم هماهنگ شویم و به مرز آمادگی برسیم.

او در خصوص هجمه های که علیه این تیم در فصل نقل و انتقالات به وجود آمد گفت: حقیقتا اینگونه نیست که برخی این موضوع را مطرح می‌کنند و متاسفانه این روزها در فضای مجازی حرف های زده می‌شود که درست نیست. این یک روند معمولی است که همواره در همه تیم ها رخ می‌دهد و قراردادهای ما نسبت به سایر تیم های صنعتی بالا نیست.

 

عاشوری درباره حضور مجدد در گل گهر و کار با امیر قلعه نویی گفت: ایشان مربی بزرگی هستند و با یک کادر حرفه ای و با برنامه ریزی برای موفقیت گل گهر پیش می‌روند و از اینکه یک فصل دیگر می‌توانم در کنار آقای قلعه نویی کار کنم بسیار خوشحال هستم. تمامی مجموعه گل گهر از مدیریت تا بازیکنان و  کادرفنی همه یک دل در کنار هم هستیم و امیدوار هستیم اتفاقات خوبی در این فصل برای گل گهر رقم بخورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.