کد خبر: 1781071/30 زمان: 01:28   1400/06/30 بازدید: 19,887

بارسلونا 1-1 گرانادا: یک امتیاز کومان را نجات می‌دهد؟

بارسلونا در دیداری خانگی مقابل گرانادا با تساوی 1-1 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار دروازه کاتالان‌ها خیلی زود باز شد و این نتیجه تا آخرین دقایق بازی پا برجا بود تا اینکه رونالد آرائوخو توانست گل تساوی را برای بارسا به ثمر برساند. این نتیجه در شرایطی که در روزهای اخیر شایعاتی در مورد کنار گذاشتن رونالد کومان به گوش می‌رسید، شرایط را برای این مربی هلندی دشوارتر خواهد کرد.

گرانادا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در یک رفت و برگشت در گوشه محوطه جریمه بارسا به اسکودرو رسید و ارسال او به تیر دوم را دومینگوس دوارته با ضربه سر تبدیل به گل اول بازی کرد.

 

 

 

 

بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد اما پس از آن بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند و بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. بازی با همین روند ادامه داشت اما برتری کاتالان ها به موقعیت خاصی منجر نمی شد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

 

 

 

 

نیمه دوم را بارسلونا بهتر آغاز کرد و باز هم بازیکنان این تیم بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما دفاع منسجم گرانادا، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.

در ادامه بازی متعادل تر شد؛ هرچند باز هم این تیم میزبان بود که بیشتر بر بازی تسلط داشت ولی این برتری به این ایجاد فرصت گلزنی منجر نمی شد.

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم، فشار حملات بازیکنان بارسا بیشتر می شد و سرانجام در دقیقه 90 بود که رونالد آرائوخو گل تساوی را برای میزبان به ثمر رساند. روی یک حمله همه جانبه از بازیکنان بارسا بود که ارسال گاوی به دهانه دروازه را آرائوخو با ضربه سر تبدیل به گل کرد و کار را به تساوی کشید.

 

 

 

در دقایق پایانی بازیکنان بارسا تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما این تلاش ثمری نداشت و در نهایت بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.  

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.