کد خبر: 1781280/30 زمان: 00:11   1400/06/31 بازدید: 7,359

پیروزی های پرگل سیتی و لیورپول در جام اتحادیه

منچسترسیتی و لیورپول به برتری مقابل حریفان‌شان به دور چهارم رقابت های جام اتحادیه انگلیس صعود کردند.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی که میزبان وایکامب بود، موفق شد با نتیجه 6-1 این حریف کوچک را شکست بدهد و لیورپول هم به لطف درخشش تاکومی مینامینو، در خانه نوریچ به برتری 3-0 رسید.

در دیدار امشب سیتی ابتدا مقابل وایکامب با گل دقیقه 22 براندون هانلان عقب افتاد اما تنها 7 دقیقه بعد، کوین دی بروین موفق شد گل تساوی را برای سیتی به ثمر برساند. ریاض محرز و فیل فودن در دقایق 43 و 45 دوبار دیگر دروازه وایکامب را باز کردند تا سیتی با برتری 3-1 به رختکن برود.

تا دقیقه 71 طول کشید تا فران تورس روی پاس فیل فودن گل چهارم را برای سیتی به ثمر برساند و در 10 دقیقه پایانی، ریاض محرز و کول پالمر دو بار دیگر دروازه وایکامب را باز کردند تا سیتی با برتری 6-1 راهی مرحله بعد شود.

 

 

 

 

در مقابل لیورپولی ها برای پیش افتادن از نوریچ تنها 4 دقیقه منتظر ماندند و مینامینو روی پاس دیووک اوریگی موفق شد قرمزها را پیش بندازد.

در آخرین دقایق نیمه اول نوریچ می توانست از روی نقطه پنالتی به گل تساوی برسد اما واکنش خوب کوایمین کلهر، مانع از گلزنی کریستوس تزولیس شد.

در ابتدای نیمه دوم، این بار نوبت اوریگی بود تا در نقش گلزن ظاهر شود و پاس کونستانتینوس سیمیکاس را تبدیل به گل کرد.

سرانجام در دقیقه 80، مینامینو گل دوم خود و گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا لیورپول با برتری 3-0، راهی دور چهارم جام اتحادیه شود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.