کد خبر: 1781295/1 زمان: 08:19   1400/06/31 بازدید: 4,281

حریفان سختی را پیش رو دارم

نخودی: هر روز حریفانم را آنالیز می‌کنم

عضو تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۷۹ کیلوگرم گفت: در رقابت‌های جهانی نروژ حریفان سختی را پیش رو دارم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، محمد نخودی عضو تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۷۹ کیلوگرم پیش از حضور در رقابت‌های جهانی نروژ در مورد وضعیت آمادگی اش و شرایط اردوها گفت: مسابقات جهانی از روز ۱۰ مهرماه آغاز می‌شود و ما تا روز ۷ مهرماه و زمان اعزام به نروژ وقت داریم تا آخرین تمرینات خود را برگزار کنیم.

وی افزود: در فرصت باقی مانده فشارها کمتر می‌شود تا بدن کشتی‌گیران بتواند ریکاوری کافی داشته باشد و با آمادگی کامل راهی رقابت‌های جهانی شویم.

 

قهرمان جوانان جهان در خصوص برنامه تمرینی تیم ملی گفت: هر روز حریفان خود را با حضور مربیان آنالیز می‌کنم و رقبای اصلی من از کشورهای بلاروس و آمریکا هستند و من رقابت سختی با آنها خواهم داشت.

وی ادامه داد: برای اولین بار است که در مسابقات جهانی بزرگسالان به میدان خواهم رفت و دوست دارم با خوشرنگ ترین مدال به کشورم برگردم. البته من کم نمی‌گذارم و در مسابقات تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم سربلند به ایران بازگردم.

 

نخودی در خصوص حضور مربیان جوان و سازنده در تیم‌های ملی گفت: این کار می‌تواند هم به خود مربی انگیزه دهد و هم به کشتی‌گیر انگیزه مضاعفی دهد تا بتواند در تمرینات بهتر شرکت کند. حضور مربیان سازنده می‌تواند برای خودشان هم مفید باشد تا زمانی که به شهرهای خود بر می‌گردند از تجربیات کسب شده در تیم ملی بهترین استفاده را کنند.

عضو تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۷۹ کیلوگرم در پایان در خصوص مسابقات لیگ برتر کشتی باشگاه‌های کشور که قرار است بعد از مسابقات جهانی برگزار شود گفت: هنوز با تیم خاصی صحبت نکرده‌ام و تمام تمرکزم را روی مسابقات جهانی گذاشتم تا بتوانم آنجا بهترین نتیجه را بگیرم. بعد از کسب نتیجه در این مسابقات بتوانم شرایط خود را در لیگ بسنجم و با یک تیم مطمئن و بزرگ قرارداد ببندم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.