کد خبر: 1781370/29 زمان: 15:55   1400/06/31 بازدید: 20,699

کینگزلی دستمزد لواندوفسکی را می خواهد

دلیل عصبانیت کومان از مسئولان بایرن مشخص شد

ستاره فرانسوی بایرن مونیخ برای تمدید با بایرن حداقل دستمزدی نزدیک به دستمزد لوری سانه را طلب کرده و توقع واقعی او دستمزد لواندوفسکی است!

به گزارش "ورزش سه"، کینگزلی کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصول گذشته بوده است. ستاره فرانسوی در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل 20-2019 گل قهرمانی باواریایی‌ها مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا نقش مهمی در موفقیت آنها ایفا کرده باشد. 

 

 

 

 

با این وجود در هفته‌های گذشته گزارش‌ها حکایت از آن داشت که کومان و بایرن مونیخ بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده اند و گفته شد که باشگاه آلمانی در صورت دریافت پیشنهاد مناسب برای این بازیکن او را به فروش خواهد رساند اما نقل و انتقالات تمام شد و کومان در بایرن ماند.

از قرارداد ستاره فرانسوی دو سال دیگر باقی است و عمده اختلاف دو طرف بر سر دستمزد است. طبق ادعای بیلد، کومان از مسئولان بایرن دلخور است و پیشنهاد فعلی را ناکافی می داند. توقع او این است که از نظر دستمزد حداقل نزدیک به لروی سانه باشد و در حقیقت دستمزد روبرت لواندوفسکی را می خواهد.

 

 

 

 

از حیث دستمزد، کومان جزو بازیکنان رده سوم بایرن محسوب می شود و مشابه گنابری، اوپامکانو، آلفونسو دیویس و سابیتزر دستمزد دریافت می کند؛ رقمی بین 10 تا 15 میلیون یورو.

در دسته دوم، سانه، لوکاس هرناندز، یاشوا کیمیش، توماس مولر، لئون گورتزکا و مانوئل نویر قرار دارند که بین 15 تا 20 میلیون یورو دریافتی دارند و در راس همه روبرت لواندوفسکی ایستاده که فراتر از 20 میلیون یورو دستمزد می گیرد. 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.