کد خبر: 1781380/39 زمان: 15:40   1400/06/31 بازدید: 9,023

پیکانی‌ها خود را به مهدوی‌کیا معرفی کردند (عکس)

پنج بازیکن ملی‌پوش پیکان در اردوی تیم ملی امید حضور دارند و تمرینات خود را زیر نظر مهدی مهدوی کیا دنبال می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، با  دعوت سرمربی تیم ملی امید از 5 بازیکن پیکان برای حضور اردوی این تیم نفرات دعوت شده به اردو رفتند و خود را به کادرفنی این تیم برای حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا معرفی کردند.


محمدمهدی محبی، سامان فلاح، ایمان اکبری، محمد جواد آزاده و علیرضا کوشکی 5 بازیکن پیکان هستند که با موافقت مجتبی حسینی  در اردوی تیم ملی امید حضور یافتند و در تمرینات شاگردان مهدی مهدوی کیا حاضر شده‌اند.


این نفرات با هماهنگی میان کادرفنی تیم امید و تیم فوتبال پیکان چند روز دیرتر به اردوی تیم ملی رفتند و خود را به مهدوی‌کیا معرفی کردند.  ملی پوشان پیکان در تمرینات تیم المپیک انگیزه زیادی از خود نشان داده اند تا در لیست نهایی تیم ملی امید برای حضور مسابقات قهرمانی آسیا قرار بگیرند.

 

 

 


پیکان به عنوان یکی از باشگاه‌هایی که همواره به تیم های پایه و آکادمی اهمیت زیادی می‌دهد، در تیم های ملی رده های گوناگون سهمیه زیادی داشته و در اردوی اخیر تیم ملی امید نیز 5 بازیکن از این تیم حضور دارند.


گفتنی است؛ روز گذشته اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان و رئیس سابق کمیته جوانان فدراسیون فوتبال نیز در اردوی تیم ملی امید با مهدوی کیا و ملی پوشان باشگاه پیکان که در این اردو حضور یافته اند دیدار کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.