کد خبر: 1781381/1 زمان: 15:37   1400/06/31 بازدید: 24,106

با دستان شاهزاده کامبوجی

سنت اتین، پی اس جی جدید فوتبال فرانسه؟

شاهزاده کامبوجی خبر از تمایلش برای خرید بخش اعظم سهام باشگاه سنت اتین داد.

به گزارش "ورزش سه"، سنت اتین پس از گذشت شش هفته از لیگ فرانسه در رده ماقبل آخر(19) قرار دارد و روزهای خوبی را سپری نمی کند.

سبزها پرافتخارترین تیم لیگ 1 با کسب 10 قهرمانی هستند و پی اس جی با 9 قهرمانی این تیم را تعقیب می کند ولی از روزهای درخشان سال هاست که به دورند. این شرایط شاید تغییر کند و حداقل شاهزاده کامبوجی به هوادران این تیم چنین وعده ای داده است. وعده هایی که دوست‌داران تیم تیم را سر ذوق آورده است.

 

 

 

 

سرمایه گذاری خارجی ها در لوشامپیونا پس از ورود امیر قطر و خرید مالکیت پی اس جی از سال 2011 چند برابر شده و ممکن است نورودوم راویچاک شاهزاده کامبوج هم جزو جدیدترین سرمایه گذاران این لیگ باشد. او قصد خرید سهام باشگاه سنت اتین را دارد و فردی جاه طلب نیز به حساب می آید.

نوردوم در این رابطه به اکیپ گفت:« واقعیت دارد که یکی از نامزدهای خرید سهام سنت اتین هستم و البته قصد سرمایه گذاری بلند مدت را دارم. اگر به تفاهم برسیم، منابع مالی لازم را فراهم خواهم کرد تا وعده هایم عملی شوند.

من جاه طلبی های زیادی برای این باشگاه دارم و می خواهم سنت اتین را به قله فوتبال فرانسه برگردانم. متاسفانه شرایط فعلی باشگاه خوب نیست ولی با یک برنامه ریزی بلند مدت و تزریق پول، هر چیزی امکان پذیر است. من این قول را به دوست داران سنت اتین می دهم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.