کد خبر: 1781399/57 زمان: 17:30   1400/06/31 بازدید: 9,339

پورموسوی: فرماندار با من مخالف است،خداحافظ نفت MIS

سیروس پورموسوی سرمربی فصل گذشته صنعت نفت از جدا شدن توافقی از نفت مسجد سلیمان خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، سیروس پورموسوی پس از اینکه نتوانست با صنعت نفت آبادان برای فصل بیست و یکم برای همکاری مجدد به توافق برسد، به مسجد سلیمان رفت تا جایگزین محمود فکری در نفت مسجدسلیمان شود. اما این همکاری  آن چنان دوام نیاورد و او پس از غیبت در تمرینات سرانجام به صورت توافقی از این تیم جدا شد.

 

پور موسوی در این زمینه پستی را با عکس هواداران نفت مسجد سلیمان به اشتراک گذاشت و در کپشن نوشت: "سلام بر ایل بزرگ بختیاری، سلام بر شیران زاگرس، سلام بر مردم شریف مسجدسلیمان و هواداران خونگرم نفت. همانگونه که در جریان هستید امروز جلسه ای در تهران  با حضور آقایان نظری ، سلیمانی و دارابپور به جهت رفع مشکلات تیم و سوتفاهم ها برگزار شد و بنده با حضور خود در این جلسه ثابت نمودم که به قراردادم پایبند بوده و برای ادامه همکاری با باشگاه نفت هیچگونه مشکلی و شرطی نداشته و  نخواهم داشت.

 

خدمت تان عرض کنم جلسه به شکل خوبی پیشرفت و  برنامه ها و موضوع جذب بازیکنان مطرح شد و در انتهای جلسه برای تایید نهایی با اعضای محترم هیات مدیره و جناب فرماندار تماس گرفته شد که متاسفانه با مخالفت شدید برخی از اعضای خاص محترم هیات مدیره و جناب فرماندار محترم برای ادامه همکاری بنده مواجه شده و این عزیزان تاکید به قطع همکاری داشته اند. هر چند در این مخالفت ها ردپای یک اینجت معروف که اتفاقا امروز در هتل محل ملاقات دیده شد بی تاثیر نبود.

 

لذا به احترام مردم شریف و هواداران نفت مسجد سلیمان و آرامش بازیکنان بصورت توافقی و دو جانبه قرداد خود را با باشگاه نفت فسخ نمودم  در پایان اگر چه فرصت خدمت میسر نشد اما به عنوان فرزند خوزستان برای موفقیت تیم نفت همیشه دعاگو خواهم بود. انشاالله در آینده فرصت خدمت به ایل بزرگ بختیاری بی شک رقم خواهد خورد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.