کد خبر: 1781427/52 زمان: 20:07   1400/06/31 بازدید: 12,352

بعد از کسب 12 امتیاز

باشگاه دربی کانتی در آستانه فروپاشی کامل

باشگاه دربی کانتی وضعیت بسیار بدی را تجربه می کند و حتی ممکن است به دسته پایین تر فوتبال انگلیس سقوط کند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه دربی کانتی که هدایت آن را اسطوره منچستر یونایتد یعنی وین رونی برعهده دارد اصلاً وضعیت خوبی را تجربه نمی کند. آن ها فصل گذشته به سختی و در آخرین هفته ها از خطر سقوط فرار کرده و در چمپیونشیپ ماندگار شدند.

 

 

 

 

با این حال به نظر می رسد که اوضاع در فصل جدید برای آنها به کابوس وارترین شکل ممکن پیش می رود چراکه شواهد حاکی از آن است که این باشگاه در آستانه ورشکستگی کامل قرار گرفته است.

 

در واقع مشکلات این باشگاه انگلیسی بعد از شیوع ویروس کرونا افزایش هم پیدا کرده اما این تنها مسئله درباره دربی کانتی نیست چرا که آنها در فصول گذشته بارها در بحث فیرپلی مالی مرتکب اشتباهاتی شده‌اند.

 

در همین ارتباط حالا 12 امتیاز از دربی کانتی کم شده که در صورت بهبود پیدا نکردن اوضاع برای این تیم ممکن است تا 21 امتیاز نیز کاهش پیدا کند؛ موضوعی که این باشگاه را در آستانه سقوط به دسته پایین تر فوتبال انگلیس قرار خواهد داد.

 

 

 

 

شرایط به گونه ای است که این باشگاه حالا به خریدارانی نیاز دارد که هر کدام از آنها مبلغ هنگفت 50 میلیون پوند برای دربی کانتی هزینه کنند تا آنها از ورشکستگی کامل نجات پیدا کنند. البته تا به الان اقداماتی در این زمینه انجام شده و به نظر می‌رسد امیدهایی برای رفع این مشکلات وجود دارد اما در صورتی که چنین اتفاقی رخ ندهد باشگاه دربی کانتی با ورشکستگی روبرو خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.