کد خبر: 1781441/52 زمان: 20:56   1400/06/31 بازدید: 11,726

سیمون کیائر:

صد بار گفته ام، فقط سلامتی اریکسن اهمیت دارد

سیمون کیائر کاپیتان تیم ملی دانمارک یک بار دیگر درباره اتفاقات رخ داده در یورو و خطری که از بیخ گوش کریستین اریکسون گذشت صحبت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از دراماتیک ترین و عجیب ترین صحنه های فوتبال طی سالیان اخیر در تابستان امسال و رقابت های یورو رخ داد؛ جایی که کریستین اریکسن در جریان اولین بازی دانمارک مقابل فنلاند به یک‌باره و بدون اینکه برخورد خاصی به کسی داشته باشد روی زمین افتاد.

 

 

 

 

چند دقیقه بعد مشخص شد که اریکسن دچار ایست قلبی شده است و شاید اگر اقدامات فوق العاده تیم پزشکی دانمارک و کار قهرمانانه کاپیتان سیمون کیائر نبود، او جان خود را از دست می‌داد؛ موضوعی که کیائر را به یک قهرمان در دانمارک و حتی دنیا تبدیل کرد و بسیاری هنوز هم از این بازیکن تمجید می کنند.

 

سیمون کیائر حالا در مصاحبه ای دوباره پیرامون این قضیه صحبت کرده و می گوید: " این قضیه به بخشی از وجود ما تبدیل شده است. در مقدماتی جام جهانی مقابل اسکاتلند به طور طبیعی وارد زمین شدیم اما خاطرات بد دوباره برای مان شعله ور شد. من مجبور بودم گام به گام با این قضیه کنار بیایم؛ ابتدا موقع گرم کردن و سپس سرود ملی و این شوکه کننده بود. وقتی بازی را شروع کردیم احساسی شبیه به دیدار برابر روسیه و بلژیک در یورو داشتیم."

 

 

 

 

از کیائر سوال شد که آیا امید دارد که در ادامه دوباره با کریستین اریکسن در یک زمین به میدان برورد که او در جواب گفت: "صد بار گفته ام و صد بار دیگر هم می گویم تنها چیز مهم حال خوب کریستین است. بقیه چیزها اهمیتی ندارد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.