کد خبر: 1781444/42 زمان: 21:02   1400/06/31 بازدید: 38,365

پولدارهای دنیای فوتبال معرفی شدند

کریستیانو رونالدو در صدر فهرست پردرآمدترین بازیکنان جهان از لیونل مسی پیشی گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، ستاره های بزرگ در دنیای فوتبال در عرصه های مختلف رقابت دارند که یکی از آنها درآند سالانه است و نشریه فوربس هر از چند گاهی پردرآمدترین بازیکنان این عرصه را معرفی می کند. کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، دو بازیکن بزرگ تاریخ تاریخ هر دو در تابستان امسال از تیم های خود جدا شده و به ترتیب به منچستریونایتد و پاری سن ژرمن محلق شدند.

 

انتقال لیونل مسی به فرانسه باعث کسب درآمدی معادل 80.5 میلیون پوند در این فصل شود، اما ستاره پرتغالی منچستریونایتد در این فصل بالغ بر 91.5 میلیون پوند داشته و در رتبه اول رده بندی قرار می گیرد.

 

 

البته رونالدو در تیم جدید حود 51.25 میلیون پوند شامل حقوق قطعی و پاداش مربوط به عملکرد را دریافت می کند و مسی با دریافت 54.94 میلیون پوند، از حقوق و پاداش بالاتری نسبت به رونالدو برخوردار است در سال درآمد دارد. اما دریافتی مسی از قرارداد اسپانسری رقم 25.6 میلیون پوند در سال بوده و قراردادهای سالانه رونالدو 40 میلیون پوند است.

 

البته مسی و رونالدو هر دو در این فصل قراردادهای منعقد کرده و نسبت به سال های گذشته درآمد کمتری خواهند داشت. اما رونالدو در لیست فصل گذشته منتشر شده در ماه می سال جاری پشت سر مسی بود و مجموعا 87.91 میلیون پوند درآمد داشت، اما امسال ستاره پرتغالی رده اول را به خود اختصاص داده است.

 

نیمار و کیلیان امباپه، دو ستاره مطرح پاری سن ژرمن با دریافت 69.5 و 31.5 میلیون پوند در رده های سوم و چهارم قرار داشته و محمد صلاح، گلزن مصری لیورپول نیز با دریافتی 30 میلیون در رده پنجم حضور دارد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.