کد خبر: 1781453/47 زمان: 21:55   1400/06/31 بازدید: 55,018

معاون حقوقی پرسپولیس: رای مجیدی بد تفسیر شد

باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای که در آن نقل قول معاون حقوقی این باشگاه وجود دارد، توضیح داده که چرا حکم صادره درباره سرمربی استقلال ارتباطی به سرخپوشان ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، ظهر امروز فرهاد مجیدی به محرومیت از فعالیت ورزشی محروم شد که البته در صورت پرداخت 50 میلیون تومان، این حکم برای او اعمال نمی‌شد. پس از انتشار این حکم، شایعات بسیار زیادی پیرامون علت این محرومیت به وجود آمد و گفته می‌شد که شکایت پرسپولیس از مجیدی در ماجرای حرفهای او علیه آذری جهرمی، علت این حکم بوده است.

 

اما نکته کلیدی این است که پرسپولیس نامه اعتراضی خود در آن موضوع را به سازمان لیگ ارسال کرده بود و اساسا امکان طرح شکایت در کمیته اخلاق را نداشت. بنابراین شکایت پرسپولیس نمی‌تواند علت این موضوع باشد.

 

حسین پور معاون حقوقی پرسپولیس نیز در این باره می‌گوید: برخی افراد، رای صادر شده را برخلاف‌واقع شرح داده‌اند و به نظر می رسد یا علم لازم برای تفسیر رای را ندارند و یا صلاح دیده‌اند که رای را برعکس و وارونه تفسیر کنند. رای صادره توسط کمیته اخلاق، به معنای محرومیت سرمربی استقلال از فعالیت ورزشی نیست، بلکه محکومیت وی به پرداخت جریمه نقدی است که اگر این مبلغ پرداخت شود، هیچ محرومیتی را در پی نخواهد داشت. وقتی بتوانیم آرای صادره را به درستی تفسیر کنیم، طبیعتا موضوعات کوچک را بزرگ جلوه نمی‌دهیم و در این‌صورت به دنبال مقصر جلوه دادنِ سایر باشگاه‌ها نیز نخواهیم بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.